VCA VOL examen

Het VCA VOL Examen is onderdeel van iedere VOL-VCA cursus van STC-KNRM, maar kandidaten kunnen ook kiezen voor zelfstandige voorbereiding en alleen het examen doen.
 
Lesmateriaal
 
 Indien u voor een zelfstandige voorbereiding op het examen kiest, verwijzen wij u graag naar de website van Pontifex voor het bestellen van een lesboek. De VOL-VCA cursusboeken zijn in het Nederlands, Engels, Duits en Frans beschikbaar.


Het VCA VOL Examen is onderdeel van iedere VOL-VCA cursus van STC-KNRM, maar kandidaten kunnen ook kiezen voor zelfstandige voorbereiding en alleen het examen doen.
 
Lesmateriaal

 
Indien u voor een zelfstandige voorbereiding op het examen kiest, verwijzen wij u graag naar de website van Pontifex voor het bestellen van een lesboek. De VOL-VCA cursusboeken zijn in het Nederlands, Engels, Duits en Frans beschikbaar.

Beschikbare startdata:

woensdag 17 juli 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
Spijkenisse
donderdag 18 juli 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 19 juli 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 22 juli 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 23 juli 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 23 juli 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
woensdag 24 juli 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
donderdag 25 juli 2019, 17:30 - 18:45
Houten
donderdag 25 juli 2019, 19:00 - 20:15
Apeldoorn
vrijdag 26 juli 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 29 juli 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 30 juli 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
woensdag 31 juli 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
vrijdag 2 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 5 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 5 augustus 2019, 16:30 - 17:45
Sliedrecht
dinsdag 6 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 6 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Arnhem
dinsdag 6 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
woensdag 7 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
vrijdag 9 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 12 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 13 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
woensdag 14 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 14 augustus 2019, 17:30 - 18:45
Apeldoorn
woensdag 14 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
vrijdag 16 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 18 augustus 2019, 19:00 - 20:00
Dordrecht
maandag 19 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 19 augustus 2019, 16:30 - 17:45
Europoort Rotterdam
dinsdag 20 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 20 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 21 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 23 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 23 augustus 2019, 17:30 - 18:45
Houten
zaterdag 24 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 25 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 26 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 26 augustus 2019, 17:30 - 18:45
Someren
dinsdag 27 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 27 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Assen
woensdag 28 augustus 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Dordrecht
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 30 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 31 augustus 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 2 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 2 september 2019, 16:00 - 17:15
Spijkenisse
maandag 2 september 2019, 16:30 - 17:45
Sliedrecht
dinsdag 3 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
Arnhem
woensdag 4 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
donderdag 5 september 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 6 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 7 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 9 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 10 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWIJK
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 11 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
Someren
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 13 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 13 september 2019, 17:30 - 18:45
Apeldoorn
zaterdag 14 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 15 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 16 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 16 september 2019, 16:30 - 17:45
Europoort Rotterdam
dinsdag 17 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
woensdag 18 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 18 september 2019, 17:30 - 18:45
Someren
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:15
Spijkenisse
donderdag 19 september 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 20 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 21 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 22 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 23 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
Assen
dinsdag 24 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 25 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 25 september 2019, 17:30 - 18:45
Houten
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
donderdag 26 september 2019, 19:00 - 20:15
Apeldoorn
donderdag 26 september 2019, 19:00 - 20:15
Dordrecht
donderdag 26 september 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 27 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 28 september 2019, 10:00 - 11:15
Breda
zaterdag 28 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 29 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 29 september 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 30 september 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 1 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 1 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Spijkenisse
woensdag 2 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 2 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 4 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 5 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 7 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 7 oktober 2019, 16:30 - 17:45
Sliedrecht
dinsdag 8 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Arnhem
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWIJK
woensdag 9 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 9 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 9 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Spijkenisse
donderdag 10 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 10 oktober 2019, 17:30 - 18:45
Someren
donderdag 10 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 11 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 12 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 13 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 14 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 14 oktober 2019, 16:30 - 17:45
Europoort Rotterdam
maandag 14 oktober 2019, 17:30 - 18:45
Apeldoorn
dinsdag 15 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 15 oktober 2019, 17:30 - 18:45
Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 16 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 16 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 16 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 18 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 19 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 21 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 22 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 22 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Assen
woensdag 23 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Someren
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
donderdag 24 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 24 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Apeldoorn
donderdag 24 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 25 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 25 oktober 2019, 17:30 - 18:45
Houten
zaterdag 26 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Breda
zaterdag 26 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 27 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 28 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 29 oktober 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 29 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 30 oktober 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 30 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 30 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Dordrecht
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 1 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 2 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 4 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 4 november 2019, 16:00 - 17:15
Spijkenisse
maandag 4 november 2019, 16:30 - 17:45
Sliedrecht
dinsdag 5 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
Arnhem
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWIJK
woensdag 6 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 6 november 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
donderdag 7 november 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 7 november 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 8 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 9 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 10 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 11 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 12 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 12 november 2019, 17:30 - 18:45
Someren
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 13 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 13 november 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 13 november 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
woensdag 13 november 2019, 19:00 - 20:15
Spijkenisse
donderdag 14 november 2019, 17:30 - 18:45
Apeldoorn
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 15 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 15 november 2019, 17:30 - 18:45
Den Haag
zaterdag 16 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 18 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 18 november 2019, 16:30 - 17:45
Europoort Rotterdam
dinsdag 19 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 19 november 2019, 19:00 - 20:15
Apeldoorn
woensdag 20 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 20 november 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
donderdag 21 november 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 21 november 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
zaterdag 23 november 2019, 10:00 - 11:15
Breda
zaterdag 23 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 24 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 25 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 25 november 2019, 17:30 - 18:45
Houten
dinsdag 26 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 26 november 2019, 19:00 - 20:15
Assen
dinsdag 26 november 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 27 november 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 27 november 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 27 november 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
donderdag 28 november 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 28 november 2019, 19:00 - 20:15
Dordrecht
donderdag 28 november 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
zaterdag 30 november 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 2 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 2 december 2019, 16:00 - 17:15
Spijkenisse
maandag 2 december 2019, 16:30 - 17:45
Sliedrecht
dinsdag 3 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:15
Arnhem
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWIJK
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 4 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 4 december 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 4 december 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
vrijdag 6 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 7 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 8 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 9 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 10 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
woensdag 11 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 11 december 2019, 17:30 - 18:45
Someren
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:15
Spijkenisse
donderdag 12 december 2019, 16:00 - 17:15
Breda
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
Berlicum
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 13 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 13 december 2019, 17:30 - 18:45
Apeldoorn
zaterdag 14 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 16 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
maandag 16 december 2019, 16:30 - 17:45
Europoort Rotterdam
dinsdag 17 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
Assen
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
Breda
woensdag 18 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
Groningen
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
Rotterdam
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
Apeldoorn
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
Dordrecht
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
Ridderkerk
vrijdag 20 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 20 december 2019, 17:30 - 18:45
Houten
zaterdag 21 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zondag 22 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 23 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 24 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
vrijdag 27 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
zaterdag 28 december 2019, 10:00 - 11:15
Breda
zaterdag 28 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk
maandag 30 december 2019, 16:00 - 17:15
Ridderkerk
dinsdag 31 december 2019, 10:00 - 11:15
Ridderkerk

Trainingsdetails

Aangeboden door:

STC-KNRM
  • vanaf  75.00
  • Nederlands
  • 0 - 5 deelnemers