VIL-VCU Nederlands los examen

De training VIL VCU is bedoeld voor intercedenten en leidinggevenden die werkzaam zijn binnen een uitzend- of detacheringbureau. De opleiding is verplicht voor alle uitzend- of detacheringbureaus die VCU gecertificeerd willen zijn of worden.   

U heeft ingeschreven voor het VIL VCU NL examen. Alles wat u moet weten over het examen staat in de Examenregels. 
 

In de bijlage van deze bevestiging vindt u een iCal bestand waarmee u de afspraak voor het examen in uw agenda kunt zetten.

Belangrijk:
Vanaf 18 maart 2019 wordt bij een VCA examen 1 extra vraag (testitem) gesteld. Het testitem wordt NIET meegeteld bij het bepalen van de uitslag.
 
Belangrijk:
Zorg ervoor dat uw geboortedatum direct bij inschrijving volledig en juist is ingevuld. Voor de erkenning van het examen en het kunnen verstrekken van het certificaat (indien geslaagd) is het essentieel dat deze gegevens volledig en juist zijn ingevuld. Indien deze gegevens onjuist zijn of ontbreken, heeft de examinator het recht u de toegang tot het examen te weigeren. Indien de examinator u wel toelaat, heeft de overkoepelende instantie ECABO het recht het examen niet te erkennen. U krijgt geen geld terug. 

Beschikbare startdata:

maandag 9 december 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 9 december 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 9 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 9 december 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 9 december 2019, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 9 december 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 9 december 2019, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
dinsdag 10 december 2019, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 10 december 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
woensdag 11 december 2019, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 11 december 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 11 december 2019, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 12 december 2019, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 12 december 2019, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
vrijdag 13 december 2019, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 13 december 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
dinsdag 17 december 2019, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 17 december 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 17 december 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 17 december 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 17 december 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 18 december 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 18 december 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 19 december 2019, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 19 december 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 19 december 2019, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 19 december 2019, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 19 december 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 19 december 2019, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 19 december 2019, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWIJK
donderdag 19 december 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 19 december 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 19 december 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
vrijdag 20 december 2019, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 20 december 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 20 december 2019, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 20 december 2019, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 21 december 2019, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 23 december 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 23 december 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 23 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 23 december 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 23 december 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 23 december 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 23 december 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
dinsdag 24 december 2019, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 27 december 2019, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 30 december 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 30 december 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 30 december 2019, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 30 december 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 30 december 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
woensdag 8 januari 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 8 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 8 januari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
maandag 13 januari 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 13 januari 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 13 januari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 13 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 13 januari 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 13 januari 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 13 januari 2020, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 13 januari 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 13 januari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 13 januari 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 13 januari 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 13 januari 2020, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
maandag 13 januari 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
dinsdag 14 januari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 14 januari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 14 januari 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 14 januari 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 14 januari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 14 januari 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 14 januari 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 14 januari 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 14 januari 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 14 januari 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 14 januari 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 14 januari 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 14 januari 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 14 januari 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 14 januari 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
dinsdag 14 januari 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
woensdag 15 januari 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 15 januari 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 15 januari 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 15 januari 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 15 januari 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 15 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 15 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 15 januari 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
woensdag 15 januari 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 15 januari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
donderdag 16 januari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 16 januari 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 16 januari 2020, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 16 januari 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 16 januari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 16 januari 2020, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 16 januari 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 16 januari 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 16 januari 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 16 januari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 16 januari 2020, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 16 januari 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 16 januari 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 16 januari 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 17 januari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 20 januari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 20 januari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 20 januari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 20 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 20 januari 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 20 januari 2020, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 20 januari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 20 januari 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
dinsdag 21 januari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 21 januari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 21 januari 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 21 januari 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 22 januari 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 22 januari 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 22 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 22 januari 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 22 januari 2020, 19:00 - 20:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 22 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 22 januari 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
woensdag 22 januari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 22 januari 2020, 20:30 - 21:45
VENLO (BLERICK)
donderdag 23 januari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 23 januari 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 23 januari 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 23 januari 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 23 januari 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 23 januari 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 23 januari 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 23 januari 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 23 januari 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 23 januari 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 23 januari 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 23 januari 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 24 januari 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 24 januari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
zaterdag 25 januari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 27 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 27 januari 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 27 januari 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 27 januari 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 27 januari 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 27 januari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 27 januari 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 27 januari 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 27 januari 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 27 januari 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 27 januari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 28 januari 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 28 januari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 28 januari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 28 januari 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 28 januari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 28 januari 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 28 januari 2020, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 28 januari 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 28 januari 2020, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 29 januari 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 29 januari 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 29 januari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 29 januari 2020, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 29 januari 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 29 januari 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 29 januari 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 29 januari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 29 januari 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 30 januari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 30 januari 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 30 januari 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 30 januari 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 30 januari 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 30 januari 2020, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 30 januari 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 30 januari 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 30 januari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 30 januari 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 30 januari 2020, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 30 januari 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 30 januari 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 30 januari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 30 januari 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
vrijdag 31 januari 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 31 januari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 31 januari 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 3 februari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 3 februari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 3 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 3 februari 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 3 februari 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 3 februari 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 3 februari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 3 februari 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 3 februari 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 3 februari 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
maandag 3 februari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 4 februari 2020, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 4 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 4 februari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 4 februari 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 4 februari 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 4 februari 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 4 februari 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 4 februari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 4 februari 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 4 februari 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 4 februari 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 4 februari 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 5 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 5 februari 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 5 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 5 februari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
donderdag 6 februari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 6 februari 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 6 februari 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 6 februari 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 6 februari 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 6 februari 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 6 februari 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 6 februari 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 6 februari 2020, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 6 februari 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 6 februari 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 6 februari 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 6 februari 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 6 februari 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 6 februari 2020, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 6 februari 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 7 februari 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 7 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 10 februari 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 10 februari 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 10 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 10 februari 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 10 februari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 10 februari 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 10 februari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 11 februari 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 11 februari 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 11 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 11 februari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 11 februari 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 11 februari 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 11 februari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 11 februari 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 11 februari 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 11 februari 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 11 februari 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 11 februari 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 11 februari 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 11 februari 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
woensdag 12 februari 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 12 februari 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 12 februari 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 12 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 12 februari 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 12 februari 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 12 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 12 februari 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 12 februari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 12 februari 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 13 februari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 13 februari 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 13 februari 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 13 februari 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 13 februari 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 13 februari 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 13 februari 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 13 februari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 13 februari 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 13 februari 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 13 februari 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 13 februari 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 13 februari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 14 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 17 februari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 17 februari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 17 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 17 februari 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 17 februari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 17 februari 2020, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 17 februari 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 17 februari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 18 februari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 18 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 18 februari 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 18 februari 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 18 februari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 18 februari 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 18 februari 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 18 februari 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 18 februari 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 18 februari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 18 februari 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 18 februari 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 19 februari 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 19 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 19 februari 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 19 februari 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 19 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 19 februari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 19 februari 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 20 februari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 20 februari 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 20 februari 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 20 februari 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 20 februari 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 20 februari 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 20 februari 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 20 februari 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 20 februari 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 20 februari 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 20 februari 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 20 februari 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 21 februari 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 21 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 24 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 24 februari 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 24 februari 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 24 februari 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 24 februari 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 24 februari 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 24 februari 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 24 februari 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 24 februari 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 25 februari 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 25 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 25 februari 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 25 februari 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 25 februari 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 25 februari 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 25 februari 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 25 februari 2020, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 25 februari 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 25 februari 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 25 februari 2020, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 26 februari 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 26 februari 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 26 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 26 februari 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 26 februari 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 26 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 26 februari 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 26 februari 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 26 februari 2020, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 26 februari 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 26 februari 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 26 februari 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 26 februari 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
donderdag 27 februari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 27 februari 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 27 februari 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 27 februari 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 27 februari 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 27 februari 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 27 februari 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 28 februari 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 28 februari 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 28 februari 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 29 februari 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 2 maart 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 2 maart 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 2 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 2 maart 2020, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 2 maart 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 2 maart 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 2 maart 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 2 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 2 maart 2020, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
maandag 2 maart 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 2 maart 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 2 maart 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
maandag 2 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 3 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 3 maart 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 maart 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 maart 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 3 maart 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 3 maart 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 3 maart 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 maart 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 maart 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 3 maart 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 3 maart 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 4 maart 2020, 19:00 - 20:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 4 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 4 maart 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 4 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 4 maart 2020, 20:30 - 21:45
VENLO (BLERICK)
woensdag 4 maart 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
donderdag 5 maart 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 5 maart 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 5 maart 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 5 maart 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 5 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 5 maart 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 5 maart 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 5 maart 2020, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 5 maart 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 5 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 5 maart 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 5 maart 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 5 maart 2020, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 5 maart 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 6 maart 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 6 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 9 maart 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 9 maart 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 9 maart 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 9 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 9 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 9 maart 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 9 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 10 maart 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 10 maart 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 10 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 10 maart 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 maart 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 10 maart 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 10 maart 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 maart 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 maart 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 10 maart 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 10 maart 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 10 maart 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 maart 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 10 maart 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
woensdag 11 maart 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 11 maart 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 11 maart 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 11 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 11 maart 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 11 maart 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 11 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 11 maart 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 11 maart 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 11 maart 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 12 maart 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 12 maart 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 12 maart 2020, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 12 maart 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 12 maart 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 12 maart 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 12 maart 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 12 maart 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 12 maart 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 maart 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 12 maart 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 12 maart 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 12 maart 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 12 maart 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 13 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 16 maart 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 16 maart 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 16 maart 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 16 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 16 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 16 maart 2020, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 16 maart 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 16 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 17 maart 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 17 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 17 maart 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 maart 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 17 maart 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 17 maart 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 maart 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 17 maart 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 17 maart 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 maart 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 17 maart 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 17 maart 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 maart 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 17 maart 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 18 maart 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 18 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 18 maart 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 18 maart 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 18 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 18 maart 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 18 maart 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 19 maart 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 19 maart 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 19 maart 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 19 maart 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 19 maart 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 19 maart 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 19 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 19 maart 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 19 maart 2020, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 19 maart 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 19 maart 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 19 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 19 maart 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 19 maart 2020, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 19 maart 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 19 maart 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 20 maart 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 20 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 23 maart 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 23 maart 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 23 maart 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 23 maart 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 23 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 23 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 23 maart 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 23 maart 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 23 maart 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 23 maart 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 23 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 24 maart 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 24 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 24 maart 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 24 maart 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 24 maart 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 24 maart 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 24 maart 2020, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 24 maart 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 24 maart 2020, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 25 maart 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 25 maart 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 25 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 25 maart 2020, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 25 maart 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 25 maart 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 25 maart 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 25 maart 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 25 maart 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 26 maart 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 26 maart 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 26 maart 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 26 maart 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 26 maart 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 26 maart 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 26 maart 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 26 maart 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 26 maart 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 26 maart 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 26 maart 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 26 maart 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 26 maart 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 27 maart 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 27 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 27 maart 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 28 maart 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 30 maart 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 30 maart 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 30 maart 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 30 maart 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 30 maart 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 30 maart 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 30 maart 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 30 maart 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 30 maart 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 30 maart 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
maandag 30 maart 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 31 maart 2020, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 31 maart 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 31 maart 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 31 maart 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 31 maart 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 31 maart 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 31 maart 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 31 maart 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 31 maart 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 31 maart 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 1 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 1 april 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 1 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 1 april 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
donderdag 2 april 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 2 april 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 2 april 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 2 april 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 2 april 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 2 april 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 2 april 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 2 april 2020, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 2 april 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 2 april 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 2 april 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 2 april 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 2 april 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 2 april 2020, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 2 april 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 2 april 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 3 april 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 3 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 6 april 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 6 april 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 6 april 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 6 april 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 6 april 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 6 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 6 april 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 6 april 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 6 april 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 7 april 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 7 april 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 7 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 7 april 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 7 april 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 7 april 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 7 april 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 7 april 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 7 april 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 7 april 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 7 april 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 7 april 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 7 april 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 7 april 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
woensdag 8 april 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 8 april 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 8 april 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 8 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 8 april 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 8 april 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 8 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 8 april 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 8 april 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 8 april 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 9 april 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 9 april 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 9 april 2020, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 9 april 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 9 april 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 9 april 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 9 april 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 9 april 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 9 april 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 9 april 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 9 april 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 9 april 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 9 april 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 9 april 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 10 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 14 april 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 14 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 14 april 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 14 april 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 14 april 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 14 april 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 14 april 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 14 april 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 14 april 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 14 april 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 14 april 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 14 april 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 14 april 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 14 april 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 15 april 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 15 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 15 april 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 15 april 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 15 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 15 april 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 15 april 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 16 april 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 16 april 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 16 april 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 16 april 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 16 april 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 16 april 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 16 april 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 16 april 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 16 april 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 16 april 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 16 april 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 16 april 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 16 april 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 16 april 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 17 april 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 17 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 20 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 20 april 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 20 april 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 20 april 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 20 april 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 20 april 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 20 april 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 21 april 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 21 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 21 april 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 21 april 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 21 april 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 21 april 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 21 april 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 21 april 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 21 april 2020, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 21 april 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 21 april 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 21 april 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 21 april 2020, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 22 april 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 22 april 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 22 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 22 april 2020, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 22 april 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 22 april 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 22 april 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 22 april 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 22 april 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 23 april 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 23 april 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 23 april 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 23 april 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 23 april 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 23 april 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 23 april 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 23 april 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 23 april 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 23 april 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 23 april 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 23 april 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 23 april 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 24 april 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 24 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 24 april 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 25 april 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 28 april 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 28 april 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 28 april 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 28 april 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 28 april 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 28 april 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 28 april 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 29 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 29 april 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 29 april 2020, 19:00 - 20:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 29 april 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 29 april 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 29 april 2020, 20:30 - 21:45
VENLO (BLERICK)
donderdag 30 april 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 30 april 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 30 april 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 30 april 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 30 april 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 30 april 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 1 mei 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 1 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 4 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 4 mei 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 4 mei 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
woensdag 6 mei 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 6 mei 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 6 mei 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 6 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 6 mei 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 6 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 6 mei 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 6 mei 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
donderdag 7 mei 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 7 mei 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 7 mei 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 7 mei 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 7 mei 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 7 mei 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 7 mei 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 7 mei 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 7 mei 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 7 mei 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 7 mei 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 7 mei 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 7 mei 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 8 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 11 mei 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 11 mei 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 11 mei 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 11 mei 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 11 mei 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 11 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 11 mei 2020, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 11 mei 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 11 mei 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 11 mei 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 12 mei 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 12 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 12 mei 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 12 mei 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 13 mei 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 13 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 13 mei 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 13 mei 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 13 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 13 mei 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 13 mei 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 14 mei 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 14 mei 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 14 mei 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 14 mei 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 14 mei 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 14 mei 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 14 mei 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 14 mei 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 14 mei 2020, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 14 mei 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 14 mei 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 14 mei 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 14 mei 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 14 mei 2020, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 14 mei 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 14 mei 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 15 mei 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 15 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 18 mei 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 18 mei 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 18 mei 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 18 mei 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 18 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 18 mei 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 18 mei 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 18 mei 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 18 mei 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 19 mei 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 19 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 19 mei 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 19 mei 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 19 mei 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 19 mei 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 19 mei 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 19 mei 2020, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 19 mei 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 19 mei 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 19 mei 2020, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 20 mei 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 20 mei 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 20 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 20 mei 2020, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 20 mei 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 20 mei 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 20 mei 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 20 mei 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 20 mei 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
vrijdag 22 mei 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 22 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 22 mei 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 23 mei 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 25 mei 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 25 mei 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 25 mei 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 25 mei 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 25 mei 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 25 mei 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 25 mei 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 25 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 25 mei 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 25 mei 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 25 mei 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 25 mei 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
maandag 25 mei 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 26 mei 2020, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 26 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 26 mei 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 26 mei 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 26 mei 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 26 mei 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 26 mei 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 26 mei 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 26 mei 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 26 mei 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 27 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 27 mei 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 27 mei 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 27 mei 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
donderdag 28 mei 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 28 mei 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 28 mei 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 28 mei 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 28 mei 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 28 mei 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 28 mei 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 28 mei 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 28 mei 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 28 mei 2020, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 28 mei 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 28 mei 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 28 mei 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 28 mei 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 28 mei 2020, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 28 mei 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 29 mei 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 29 mei 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 2 juni 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 2 juni 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 2 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 2 juni 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 2 juni 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 2 juni 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 2 juni 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 2 juni 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 2 juni 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 2 juni 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 2 juni 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 2 juni 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 2 juni 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 2 juni 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
woensdag 3 juni 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 3 juni 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 3 juni 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 3 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 3 juni 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 3 juni 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 3 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 3 juni 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 3 juni 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 3 juni 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 4 juni 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 4 juni 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 4 juni 2020, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 4 juni 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 4 juni 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 4 juni 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 4 juni 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 4 juni 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 4 juni 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 4 juni 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 4 juni 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 4 juni 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 4 juni 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 4 juni 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
vrijdag 5 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 8 juni 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 8 juni 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 8 juni 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 8 juni 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 8 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 8 juni 2020, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 8 juni 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 8 juni 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 9 juni 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 9 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 9 juni 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 9 juni 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 9 juni 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 9 juni 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 9 juni 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 9 juni 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 9 juni 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 9 juni 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 9 juni 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 9 juni 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 9 juni 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 9 juni 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 10 juni 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 10 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 10 juni 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 10 juni 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 10 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 10 juni 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 10 juni 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 11 juni 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 11 juni 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 11 juni 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 11 juni 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 11 juni 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 11 juni 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 11 juni 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 11 juni 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 11 juni 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 11 juni 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 11 juni 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 11 juni 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 11 juni 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 11 juni 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 12 juni 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 12 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 15 juni 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 15 juni 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 15 juni 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 15 juni 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 15 juni 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 15 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 15 juni 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 15 juni 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 15 juni 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 15 juni 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 15 juni 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 16 juni 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 16 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 16 juni 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 16 juni 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 16 juni 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 16 juni 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 16 juni 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 16 juni 2020, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 16 juni 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 16 juni 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 16 juni 2020, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 17 juni 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 17 juni 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 17 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 17 juni 2020, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 17 juni 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 17 juni 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 17 juni 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 17 juni 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 17 juni 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 18 juni 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 18 juni 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 18 juni 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 18 juni 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 18 juni 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 18 juni 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 18 juni 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 18 juni 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 18 juni 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 18 juni 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 18 juni 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 18 juni 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 18 juni 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 19 juni 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 19 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 19 juni 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 20 juni 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 22 juni 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 22 juni 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 22 juni 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 22 juni 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 22 juni 2020, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 22 juni 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 22 juni 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 22 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 22 juni 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 22 juni 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 22 juni 2020, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
maandag 22 juni 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
maandag 22 juni 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 23 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 23 juni 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 23 juni 2020, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 23 juni 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 23 juni 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 23 juni 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 23 juni 2020, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 23 juni 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 23 juni 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 24 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 24 juni 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 24 juni 2020, 19:00 - 20:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 24 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 24 juni 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 24 juni 2020, 20:30 - 21:45
VENLO (BLERICK)
donderdag 25 juni 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 25 juni 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 25 juni 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 25 juni 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 25 juni 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 25 juni 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 25 juni 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 25 juni 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 25 juni 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 25 juni 2020, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 25 juni 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 25 juni 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 25 juni 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 25 juni 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 25 juni 2020, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 25 juni 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 26 juni 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 26 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 29 juni 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 29 juni 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 29 juni 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 29 juni 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 29 juni 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 29 juni 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 29 juni 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 30 juni 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 30 juni 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 30 juni 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 30 juni 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 30 juni 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 30 juni 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 30 juni 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 30 juni 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 30 juni 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 30 juni 2020, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 30 juni 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 30 juni 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 30 juni 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 30 juni 2020, 20:30 - 21:45
EMMEN
woensdag 1 juli 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 1 juli 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 1 juli 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 1 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 1 juli 2020, 19:00 - 20:15
NIJMEGEN
woensdag 1 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 1 juli 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 1 juli 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 1 juli 2020, 20:30 - 21:45
NIJMEGEN
donderdag 2 juli 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 2 juli 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 2 juli 2020, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 2 juli 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 2 juli 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 2 juli 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 2 juli 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 2 juli 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 2 juli 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 2 juli 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 2 juli 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 2 juli 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 2 juli 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 2 juli 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 3 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 6 juli 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 6 juli 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 6 juli 2020, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 6 juli 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 6 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 6 juli 2020, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 6 juli 2020, 20:30 - 21:45
VEGHEL
maandag 6 juli 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 7 juli 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 7 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 7 juli 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 7 juli 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 7 juli 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 7 juli 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 7 juli 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 7 juli 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 7 juli 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 7 juli 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 7 juli 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 7 juli 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 8 juli 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 8 juli 2020, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 8 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 8 juli 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 8 juli 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 8 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 8 juli 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 8 juli 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 9 juli 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 9 juli 2020, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 9 juli 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 9 juli 2020, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 9 juli 2020, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 9 juli 2020, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 9 juli 2020, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 9 juli 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 9 juli 2020, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 9 juli 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 9 juli 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 9 juli 2020, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 9 juli 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 9 juli 2020, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 9 juli 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 9 juli 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 10 juli 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
vrijdag 10 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 13 juli 2020, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
maandag 13 juli 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 13 juli 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 13 juli 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 13 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 13 juli 2020, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
maandag 13 juli 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 13 juli 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 13 juli 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 14 juli 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 14 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 14 juli 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 14 juli 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 14 juli 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 14 juli 2020, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 14 juli 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 14 juli 2020, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 14 juli 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
woensdag 15 juli 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 15 juli 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 15 juli 2020, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 15 juli 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 15 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 15 juli 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 15 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 15 juli 2020, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 15 juli 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 15 juli 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 15 juli 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
donderdag 16 juli 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 16 juli 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 16 juli 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 16 juli 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 16 juli 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 16 juli 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 16 juli 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 16 juli 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 16 juli 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 16 juli 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 16 juli 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 17 juli 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 17 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 17 juli 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
zaterdag 18 juli 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
maandag 20 juli 2020, 13:30 - 14:45
HENGELO OV
maandag 20 juli 2020, 15:00 - 16:15
HENGELO OV
maandag 20 juli 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 20 juli 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 20 juli 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 20 juli 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 20 juli 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 20 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 20 juli 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 21 juli 2020, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 21 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 21 juli 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 21 juli 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 21 juli 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 21 juli 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 21 juli 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 21 juli 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 22 juli 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 22 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 23 juli 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 23 juli 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 23 juli 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 23 juli 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 23 juli 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 23 juli 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 23 juli 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 23 juli 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 24 juli 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 24 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 27 juli 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 27 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 27 juli 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 27 juli 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 27 juli 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 28 juli 2020, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 28 juli 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 28 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 28 juli 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 28 juli 2020, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RIJK
dinsdag 28 juli 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 28 juli 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 28 juli 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 28 juli 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 28 juli 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
woensdag 29 juli 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 29 juli 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 29 juli 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 30 juli 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 30 juli 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 30 juli 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 30 juli 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 30 juli 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 30 juli 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 30 juli 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 31 juli 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 3 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 3 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 3 augustus 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 3 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 3 augustus 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 4 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 4 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 4 augustus 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 4 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 4 augustus 2020, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 4 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 4 augustus 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 4 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 4 augustus 2020, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 4 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 5 augustus 2020, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 5 augustus 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 5 augustus 2020, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 5 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 5 augustus 2020, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 6 augustus 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 6 augustus 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 6 augustus 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 6 augustus 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 6 augustus 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 7 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 10 augustus 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 10 augustus 2020, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 10 augustus 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 10 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 10 augustus 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 10 augustus 2020, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 10 augustus 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 11 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 11 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 11 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 11 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 11 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 11 augustus 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 11 augustus 2020, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 11 augustus 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 11 augustus 2020, 20:30 - 21:45
WOERDEN
woensdag 12 augustus 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 12 augustus 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 12 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 12 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 12 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ALMELO
donderdag 13 augustus 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 13 augustus 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 13 augustus 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 13 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 13 augustus 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 13 augustus 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 13 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 14 augustus 2020, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 14 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 14 augustus 2020, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 17 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 17 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 17 augustus 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 17 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 17 augustus 2020, 19:00 - 20:15
HENGELO OV
maandag 17 augustus 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 17 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 17 augustus 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 17 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 17 augustus 2020, 20:30 - 21:45
HENGELO OV
maandag 17 augustus 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 18 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 18 augustus 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 18 augustus 2020, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 18 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 18 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 18 augustus 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 18 augustus 2020, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 18 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 18 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 19 augustus 2020, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 19 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 20 augustus 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 20 augustus 2020, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 20 augustus 2020, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 20 augustus 2020, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 20 augustus 2020, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 20 augustus 2020, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 20 augustus 2020, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 20 augustus 2020, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 20 augustus 2020, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 20 augustus 2020, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 21 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 21 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 24 augustus 2020, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 24 augustus 2020, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 24 augustus 2020, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 24 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 24 augustus 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 24 augustus 2020, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 24 augustus 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 25 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 25 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 25 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 25 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 25 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 25 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 25 augustus 2020, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 25 augustus 2020, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 25 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 25 augustus 2020, 20:30 - 21:45
GOUDA
woensdag 26 augustus 2020, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 26 augustus 2020, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 26 augustus 2020, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 26 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 26 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 26 augustus 2020, 19:00 - 20:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 26 augustus 2020, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 26 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 26 augustus 2020, 20:30 - 21:45
VENLO (BLERICK)
donderdag 27 augustus 2020, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 27 augustus 2020, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 27 augustus 2020, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 27 augustus 2020, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 27 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 27 augustus 2020, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 27 augustus 2020, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 27 augustus 2020, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 27 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 27 augustus 2020, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 27 augustus 2020, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
vrijdag 28 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 31 augustus 2020, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 31 augustus 2020, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 31 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 31 augustus 2020, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 31 augustus 2020, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 31 augustus 2020, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 31 augustus 2020, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 31 augustus 2020, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
maandag 31 augustus 2020, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM

Trainingsdetails

Aangeboden door:

PlusPort Direct
  • vanaf  89.00
  • Nederlands
  • 0 - 20 deelnemers