VCA-VOL Engels los examen

Professionals always need to minimize the risks of injury during work situations. The VCA system is a method to manage this in a structural way. Companies and individuals cerify themselves so they can show their customers that they are capable of working in a safe and responsible way. Nowadays, for most clients it is mandatory to have the VCA certificate when they assign new projects to you. Especially in The Netherlands, VCA certification has become an absolute 'must have'.

Professionals always need to minimize the risks of injury during work situations. The VCA system is a method to manage this in a structural way. Companies and individuals cerify themselves so they can show their customers that they are capable of working in a safe and responsible way. Nowadays, for most clients it is mandatory to have the VCA certificate when they assign new projects to you. Especially in The Netherlands, VCA certification has become an absolute 'must have'.


For whom:

Operational Staff


Content training:

  • Practice questions
  • Example exams
 

Important: 

Make sure that you have filled in your date of birth correctly. the examiner has the right to deny access if the date of birth is not right. If the examiner does allow the access then the Exam Chamber ECABO has the right to not recognize your exam. 

Beschikbare startdata:

maandag 8 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMSTERDAM
maandag 8 maart 2021, 17:00 - 18:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 8 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
maandag 8 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 8 maart 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
dinsdag 9 maart 2021, 13:30 - 14:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 9 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 9 maart 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 9 maart 2021, 15:00 - 16:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 9 maart 2021, 17:00 - 18:15
ARNHEM
dinsdag 9 maart 2021, 17:00 - 18:15
ALMERE
dinsdag 9 maart 2021, 17:00 - 18:15
HOOFDDORP
dinsdag 9 maart 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 9 maart 2021, 18:30 - 19:45
ALMERE
dinsdag 9 maart 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 9 maart 2021, 18:30 - 19:45
HOOFDDORP
woensdag 10 maart 2021, 14:00 - 15:15
SCHIEDAM
woensdag 10 maart 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 10 maart 2021, 15:30 - 16:45
SCHIEDAM
woensdag 10 maart 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 10 maart 2021, 17:00 - 18:15
STAPHORST
woensdag 10 maart 2021, 17:00 - 18:15
ZAANDAM
woensdag 10 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
woensdag 10 maart 2021, 18:30 - 19:45
STAPHORST
woensdag 10 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 10 maart 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
donderdag 11 maart 2021, 09:00 - 10:15
AMSTERDAM
donderdag 11 maart 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 11 maart 2021, 11:00 - 12:15
AMSTERDAM
donderdag 11 maart 2021, 13:00 - 14:15
AMSTERDAM
donderdag 11 maart 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 11 maart 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 11 maart 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 11 maart 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 11 maart 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 11 maart 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 11 maart 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 11 maart 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 11 maart 2021, 17:00 - 18:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 11 maart 2021, 17:00 - 18:15
DOETINCHEM
donderdag 11 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMERSFOORT
donderdag 11 maart 2021, 17:00 - 18:15
HEERENVEEN
donderdag 11 maart 2021, 17:00 - 18:15
S GRAVENHAGE
donderdag 11 maart 2021, 17:00 - 18:15
KAPELLE
donderdag 11 maart 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 11 maart 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 11 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 11 maart 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 11 maart 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 11 maart 2021, 18:30 - 19:45
KAPELLE
vrijdag 12 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 12 maart 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 15 maart 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 15 maart 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 15 maart 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 15 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMSTERDAM
maandag 15 maart 2021, 17:00 - 18:15
APELDOORN
maandag 15 maart 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 15 maart 2021, 17:00 - 18:15
ALKMAAR
maandag 15 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
maandag 15 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 15 maart 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 15 maart 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 15 maart 2021, 18:30 - 19:45
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
dinsdag 16 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 16 maart 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 16 maart 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 16 maart 2021, 15:00 - 16:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 16 maart 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 16 maart 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 16 maart 2021, 17:00 - 18:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 16 maart 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 16 maart 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
woensdag 17 maart 2021, 17:00 - 18:15
STAPHORST
woensdag 17 maart 2021, 17:00 - 18:15
GELEEN
woensdag 17 maart 2021, 17:00 - 18:15
WYCHEN
woensdag 17 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
woensdag 17 maart 2021, 18:30 - 19:45
STAPHORST
woensdag 17 maart 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 17 maart 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
donderdag 18 maart 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 18 maart 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 18 maart 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 18 maart 2021, 17:00 - 18:15
GRONINGEN
donderdag 18 maart 2021, 17:00 - 18:15
EINDHOVEN
donderdag 18 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMERSFOORT
donderdag 18 maart 2021, 17:00 - 18:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 18 maart 2021, 17:00 - 18:15
S GRAVENHAGE
donderdag 18 maart 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 18 maart 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 18 maart 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 18 maart 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 18 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
vrijdag 19 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 19 maart 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 22 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMSTERDAM
maandag 22 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
maandag 22 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 22 maart 2021, 18:30 - 19:45
LEEUWARDEN
maandag 22 maart 2021, 20:00 - 21:15
LEEUWARDEN
dinsdag 23 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 23 maart 2021, 17:00 - 18:15
ARNHEM
dinsdag 23 maart 2021, 17:00 - 18:15
MAASTRICHT
dinsdag 23 maart 2021, 17:00 - 18:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 23 maart 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 23 maart 2021, 18:30 - 19:45
MAASTRICHT
dinsdag 23 maart 2021, 18:30 - 19:45
HEERHUGOWAARD
woensdag 24 maart 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 24 maart 2021, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 24 maart 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 24 maart 2021, 17:00 - 18:15
STAPHORST
woensdag 24 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
woensdag 24 maart 2021, 18:30 - 19:45
STAPHORST
donderdag 25 maart 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 25 maart 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 25 maart 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 25 maart 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 25 maart 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 25 maart 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 25 maart 2021, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 25 maart 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 25 maart 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 25 maart 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 25 maart 2021, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 25 maart 2021, 17:00 - 18:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 25 maart 2021, 17:00 - 18:15
DOETINCHEM
donderdag 25 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMERSFOORT
donderdag 25 maart 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 25 maart 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 25 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
vrijdag 26 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 29 maart 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 29 maart 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 29 maart 2021, 17:00 - 18:15
AMSTERDAM
maandag 29 maart 2021, 17:00 - 18:15
APELDOORN
maandag 29 maart 2021, 17:00 - 18:15
ALKMAAR
maandag 29 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
maandag 29 maart 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 29 maart 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 29 maart 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
dinsdag 30 maart 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 30 maart 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 30 maart 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 30 maart 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 30 maart 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 30 maart 2021, 17:00 - 18:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 30 maart 2021, 17:00 - 18:15
GOUDA
dinsdag 30 maart 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 30 maart 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 30 maart 2021, 18:30 - 19:45
GOUDA
dinsdag 30 maart 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
woensdag 31 maart 2021, 17:00 - 18:15
STAPHORST
woensdag 31 maart 2021, 17:00 - 18:15
GELEEN
woensdag 31 maart 2021, 17:00 - 18:15
WYCHEN
woensdag 31 maart 2021, 18:30 - 19:45
ZWIJNDRECHT
woensdag 31 maart 2021, 18:30 - 19:45
STAPHORST
woensdag 31 maart 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 31 maart 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
donderdag 1 april 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 1 april 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 1 april 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 1 april 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 1 april 2021, 18:30 - 19:45
VLISSINGEN
donderdag 1 april 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 1 april 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 1 april 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 1 april 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 1 april 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 1 april 2021, 20:00 - 21:15
VLISSINGEN
donderdag 1 april 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 1 april 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 2 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 6 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 6 april 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 6 april 2021, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 6 april 2021, 16:30 - 17:45
VENLO (BLERICK)
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
ASSEN
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
ALMERE
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 6 april 2021, 18:30 - 19:45
HOOFDDORP
dinsdag 6 april 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 6 april 2021, 20:00 - 21:15
ASSEN
dinsdag 6 april 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 6 april 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 6 april 2021, 20:00 - 21:15
ALMERE
dinsdag 6 april 2021, 20:00 - 21:15
HOOFDDORP
woensdag 7 april 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 7 april 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 7 april 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 7 april 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 7 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 7 april 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 7 april 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 7 april 2021, 20:00 - 21:15
ZAANDAM
donderdag 8 april 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 8 april 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 8 april 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 8 april 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 8 april 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 8 april 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 8 april 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 8 april 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 8 april 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 8 april 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 8 april 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 8 april 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 8 april 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 8 april 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 8 april 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 8 april 2021, 20:00 - 21:15
HEERENVEEN
donderdag 8 april 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 9 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 9 april 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 12 april 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 12 april 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 12 april 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 12 april 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 12 april 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 12 april 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 12 april 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 12 april 2021, 18:30 - 19:45
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 12 april 2021, 18:30 - 19:45
TILBURG
maandag 12 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 12 april 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 12 april 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
maandag 12 april 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
maandag 12 april 2021, 20:00 - 21:15
TILBURG
dinsdag 13 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 13 april 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 13 april 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 13 april 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 13 april 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 13 april 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 13 april 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 13 april 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 13 april 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
woensdag 14 april 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 14 april 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 14 april 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 14 april 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 14 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 14 april 2021, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 14 april 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 14 april 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 14 april 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 14 april 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
woensdag 14 april 2021, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 15 april 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 15 april 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 15 april 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 15 april 2021, 17:00 - 18:15
AMERSFOORT
donderdag 15 april 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 15 april 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 15 april 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 15 april 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 15 april 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 15 april 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 15 april 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 15 april 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 16 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 16 april 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 19 april 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 19 april 2021, 18:30 - 19:45
VEGHEL
maandag 19 april 2021, 18:30 - 19:45
LEEUWARDEN
maandag 19 april 2021, 18:30 - 19:45
WOERDEN
maandag 19 april 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 19 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 19 april 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 19 april 2021, 20:00 - 21:15
VEGHEL
maandag 19 april 2021, 20:00 - 21:15
LEEUWARDEN
maandag 19 april 2021, 20:00 - 21:15
WOERDEN
maandag 19 april 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
dinsdag 20 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 20 april 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 20 april 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 20 april 2021, 18:30 - 19:45
GOUDA
dinsdag 20 april 2021, 18:30 - 19:45
MAASTRICHT
dinsdag 20 april 2021, 18:30 - 19:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 20 april 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 20 april 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 20 april 2021, 20:00 - 21:15
GOUDA
dinsdag 20 april 2021, 20:00 - 21:15
MAASTRICHT
dinsdag 20 april 2021, 20:00 - 21:15
HEERHUGOWAARD
woensdag 21 april 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 21 april 2021, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 21 april 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 21 april 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 21 april 2021, 18:30 - 19:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 21 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 21 april 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 21 april 2021, 20:00 - 21:15
BERGEN OP ZOOM
donderdag 22 april 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 22 april 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 22 april 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 22 april 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 22 april 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 april 2021, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 22 april 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 22 april 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 april 2021, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 22 april 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 22 april 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 22 april 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 22 april 2021, 18:30 - 19:45
VLISSINGEN
donderdag 22 april 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 22 april 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 22 april 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 22 april 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 22 april 2021, 20:00 - 21:15
VLISSINGEN
donderdag 22 april 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
vrijdag 23 april 2021, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 23 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 23 april 2021, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 26 april 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 26 april 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 26 april 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 26 april 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 26 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 26 april 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 26 april 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
woensdag 28 april 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 28 april 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 28 april 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 28 april 2021, 18:30 - 19:45
BRIELLE
woensdag 28 april 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 28 april 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 28 april 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 28 april 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
donderdag 29 april 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 29 april 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 29 april 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 29 april 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 29 april 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 29 april 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 29 april 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 29 april 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 29 april 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 29 april 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 29 april 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 30 april 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 3 mei 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 3 mei 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 3 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 3 mei 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 3 mei 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
dinsdag 4 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 4 mei 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 4 mei 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 4 mei 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
woensdag 5 mei 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 5 mei 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 5 mei 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 5 mei 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 5 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 5 mei 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 5 mei 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 5 mei 2021, 20:00 - 21:15
ZAANDAM
donderdag 6 mei 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 6 mei 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 6 mei 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 6 mei 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 6 mei 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 6 mei 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 6 mei 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 6 mei 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 6 mei 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 6 mei 2021, 18:30 - 19:45
KAPELLE
donderdag 6 mei 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 6 mei 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 6 mei 2021, 20:00 - 21:15
HEERENVEEN
donderdag 6 mei 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
donderdag 6 mei 2021, 20:00 - 21:15
KAPELLE
vrijdag 7 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 7 mei 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 10 mei 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 10 mei 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 10 mei 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 10 mei 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 10 mei 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 10 mei 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 10 mei 2021, 18:30 - 19:45
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 10 mei 2021, 18:30 - 19:45
TILBURG
maandag 10 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 10 mei 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 10 mei 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
maandag 10 mei 2021, 20:00 - 21:15
TILBURG
dinsdag 11 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 11 mei 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 11 mei 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 11 mei 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 11 mei 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
ASSEN
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
ALMERE
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 11 mei 2021, 18:30 - 19:45
HOOFDDORP
dinsdag 11 mei 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 11 mei 2021, 20:00 - 21:15
ASSEN
dinsdag 11 mei 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 11 mei 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 11 mei 2021, 20:00 - 21:15
ALMERE
dinsdag 11 mei 2021, 20:00 - 21:15
HOOFDDORP
woensdag 12 mei 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 12 mei 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 12 mei 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 12 mei 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 12 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 12 mei 2021, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 12 mei 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 12 mei 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 12 mei 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 12 mei 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
woensdag 12 mei 2021, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
vrijdag 14 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 14 mei 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 17 mei 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 17 mei 2021, 18:30 - 19:45
VEGHEL
maandag 17 mei 2021, 18:30 - 19:45
LEEUWARDEN
maandag 17 mei 2021, 18:30 - 19:45
WOERDEN
maandag 17 mei 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 17 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 17 mei 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 17 mei 2021, 20:00 - 21:15
VEGHEL
maandag 17 mei 2021, 20:00 - 21:15
LEEUWARDEN
maandag 17 mei 2021, 20:00 - 21:15
WOERDEN
maandag 17 mei 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
dinsdag 18 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 18 mei 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 18 mei 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 18 mei 2021, 18:30 - 19:45
MAASTRICHT
dinsdag 18 mei 2021, 18:30 - 19:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 18 mei 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 18 mei 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 18 mei 2021, 20:00 - 21:15
MAASTRICHT
dinsdag 18 mei 2021, 20:00 - 21:15
HEERHUGOWAARD
woensdag 19 mei 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 19 mei 2021, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 19 mei 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 19 mei 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 19 mei 2021, 18:30 - 19:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 19 mei 2021, 18:30 - 19:45
VENLO (BLERICK)
woensdag 19 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 19 mei 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 19 mei 2021, 20:00 - 21:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 19 mei 2021, 20:00 - 21:15
VENLO (BLERICK)
donderdag 20 mei 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 20 mei 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 20 mei 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 20 mei 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 20 mei 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 20 mei 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 20 mei 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 20 mei 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 20 mei 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 20 mei 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 20 mei 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 20 mei 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 20 mei 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 20 mei 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 20 mei 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 20 mei 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 20 mei 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 21 mei 2021, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 21 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 21 mei 2021, 15:30 - 16:45
ASSEN
dinsdag 25 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 25 mei 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 25 mei 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 25 mei 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 25 mei 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 25 mei 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 25 mei 2021, 18:30 - 19:45
GOUDA
dinsdag 25 mei 2021, 18:30 - 19:45
EMMEN
dinsdag 25 mei 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 25 mei 2021, 20:00 - 21:15
GOUDA
dinsdag 25 mei 2021, 20:00 - 21:15
EMMEN
woensdag 26 mei 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 26 mei 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 26 mei 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 26 mei 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 26 mei 2021, 18:30 - 19:45
BRIELLE
woensdag 26 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 26 mei 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 26 mei 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 26 mei 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 26 mei 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
donderdag 27 mei 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 27 mei 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 27 mei 2021, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 27 mei 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 27 mei 2021, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 27 mei 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 27 mei 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 27 mei 2021, 18:30 - 19:45
VLISSINGEN
donderdag 27 mei 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 27 mei 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 27 mei 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 27 mei 2021, 20:00 - 21:15
VLISSINGEN
donderdag 27 mei 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
vrijdag 28 mei 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 31 mei 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 31 mei 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 31 mei 2021, 18:30 - 19:45
TILBURG
maandag 31 mei 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 31 mei 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 31 mei 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 31 mei 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
maandag 31 mei 2021, 20:00 - 21:15
TILBURG
maandag 31 mei 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
dinsdag 1 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 1 juni 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 1 juni 2021, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 1 juni 2021, 16:30 - 17:45
VENLO (BLERICK)
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
ASSEN
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
ALMERE
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 1 juni 2021, 18:30 - 19:45
HOOFDDORP
dinsdag 1 juni 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 1 juni 2021, 20:00 - 21:15
ASSEN
dinsdag 1 juni 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 1 juni 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 1 juni 2021, 20:00 - 21:15
ALMERE
dinsdag 1 juni 2021, 20:00 - 21:15
HOOFDDORP
woensdag 2 juni 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 2 juni 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 2 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 2 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 2 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 2 juni 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 2 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 2 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZAANDAM
donderdag 3 juni 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 3 juni 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 3 juni 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 3 juni 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 3 juni 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 3 juni 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 3 juni 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 3 juni 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 3 juni 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 3 juni 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 3 juni 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 3 juni 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 3 juni 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 3 juni 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 3 juni 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 3 juni 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 3 juni 2021, 20:00 - 21:15
HEERENVEEN
donderdag 3 juni 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 3 juni 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 4 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 4 juni 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 7 juni 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 7 juni 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 7 juni 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 7 juni 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 7 juni 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 7 juni 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 7 juni 2021, 18:30 - 19:45
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 7 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 7 juni 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 7 juni 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
dinsdag 8 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 8 juni 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 8 juni 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 8 juni 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 8 juni 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 8 juni 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 8 juni 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 8 juni 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 8 juni 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
woensdag 9 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 9 juni 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 9 juni 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 9 juni 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 9 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 9 juni 2021, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 9 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 9 juni 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 9 juni 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 9 juni 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
woensdag 9 juni 2021, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 10 juni 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 10 juni 2021, 17:00 - 18:15
AMERSFOORT
donderdag 10 juni 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 10 juni 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 10 juni 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 10 juni 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 10 juni 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 10 juni 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 10 juni 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 10 juni 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 10 juni 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 10 juni 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 11 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 11 juni 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 14 juni 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 14 juni 2021, 18:30 - 19:45
VEGHEL
maandag 14 juni 2021, 18:30 - 19:45
LEEUWARDEN
maandag 14 juni 2021, 18:30 - 19:45
WOERDEN
maandag 14 juni 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 14 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 14 juni 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 14 juni 2021, 20:00 - 21:15
VEGHEL
maandag 14 juni 2021, 20:00 - 21:15
LEEUWARDEN
maandag 14 juni 2021, 20:00 - 21:15
WOERDEN
maandag 14 juni 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
dinsdag 15 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 15 juni 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 15 juni 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 15 juni 2021, 18:30 - 19:45
MAASTRICHT
dinsdag 15 juni 2021, 18:30 - 19:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 15 juni 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 15 juni 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 15 juni 2021, 20:00 - 21:15
MAASTRICHT
dinsdag 15 juni 2021, 20:00 - 21:15
HEERHUGOWAARD
woensdag 16 juni 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 16 juni 2021, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 16 juni 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 16 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 16 juni 2021, 18:30 - 19:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 16 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 16 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 16 juni 2021, 20:00 - 21:15
BERGEN OP ZOOM
donderdag 17 juni 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 17 juni 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 17 juni 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 17 juni 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 17 juni 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 17 juni 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 17 juni 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 17 juni 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 17 juni 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 17 juni 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 17 juni 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 17 juni 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 17 juni 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 17 juni 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 17 juni 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 17 juni 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 17 juni 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 18 juni 2021, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 18 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 18 juni 2021, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 21 juni 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 21 juni 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 21 juni 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 21 juni 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 21 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 21 juni 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 21 juni 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
dinsdag 22 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 22 juni 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 22 juni 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 22 juni 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 22 juni 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 22 juni 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 22 juni 2021, 18:30 - 19:45
GOUDA
dinsdag 22 juni 2021, 18:30 - 19:45
EMMEN
dinsdag 22 juni 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 22 juni 2021, 20:00 - 21:15
GOUDA
dinsdag 22 juni 2021, 20:00 - 21:15
EMMEN
woensdag 23 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 23 juni 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 23 juni 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 23 juni 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 23 juni 2021, 18:30 - 19:45
BRIELLE
woensdag 23 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 23 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 23 juni 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 23 juni 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 23 juni 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
donderdag 24 juni 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 24 juni 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 24 juni 2021, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 24 juni 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 24 juni 2021, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 24 juni 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 24 juni 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 24 juni 2021, 18:30 - 19:45
VLISSINGEN
donderdag 24 juni 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 24 juni 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 24 juni 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 24 juni 2021, 20:00 - 21:15
VLISSINGEN
donderdag 24 juni 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
vrijdag 25 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 28 juni 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 28 juni 2021, 18:30 - 19:45
LEEUWARDEN
maandag 28 juni 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 28 juni 2021, 18:30 - 19:45
TILBURG
maandag 28 juni 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 28 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 28 juni 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 28 juni 2021, 20:00 - 21:15
LEEUWARDEN
maandag 28 juni 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
maandag 28 juni 2021, 20:00 - 21:15
TILBURG
maandag 28 juni 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
dinsdag 29 juni 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 29 juni 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
ASSEN
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
ALMERE
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 29 juni 2021, 18:30 - 19:45
HOOFDDORP
dinsdag 29 juni 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 29 juni 2021, 20:00 - 21:15
ASSEN
dinsdag 29 juni 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 29 juni 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN (VELDHOVEN)
dinsdag 29 juni 2021, 20:00 - 21:15
ALMERE
dinsdag 29 juni 2021, 20:00 - 21:15
HOOFDDORP
woensdag 30 juni 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 30 juni 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 30 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 30 juni 2021, 18:30 - 19:45
VENLO (BLERICK)
woensdag 30 juni 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 30 juni 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 30 juni 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 30 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 30 juni 2021, 20:00 - 21:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 30 juni 2021, 20:00 - 21:15
ZAANDAM
donderdag 1 juli 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 1 juli 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 1 juli 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 1 juli 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 1 juli 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 1 juli 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 1 juli 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 1 juli 2021, 18:30 - 19:45
KAPELLE
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
HEERENVEEN
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
donderdag 1 juli 2021, 20:00 - 21:15
KAPELLE
vrijdag 2 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 2 juli 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 5 juli 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 5 juli 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 5 juli 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 5 juli 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 5 juli 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 5 juli 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 5 juli 2021, 18:30 - 19:45
ALKMAAR
maandag 5 juli 2021, 18:30 - 19:45
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 5 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 5 juli 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 5 juli 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
maandag 5 juli 2021, 20:00 - 21:15
ALKMAAR
dinsdag 6 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 6 juli 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 6 juli 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 6 juli 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 6 juli 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 6 juli 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 6 juli 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 6 juli 2021, 18:30 - 19:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 6 juli 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 6 juli 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 6 juli 2021, 20:00 - 21:15
HEERHUGOWAARD
woensdag 7 juli 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 7 juli 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 7 juli 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 7 juli 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 7 juli 2021, 18:30 - 19:45
BRIELLE
woensdag 7 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 7 juli 2021, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 7 juli 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 7 juli 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 7 juli 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 7 juli 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
woensdag 7 juli 2021, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 8 juli 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 8 juli 2021, 17:00 - 18:15
AMERSFOORT
donderdag 8 juli 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 8 juli 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 8 juli 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 8 juli 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 8 juli 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 8 juli 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 8 juli 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 8 juli 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 8 juli 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 8 juli 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 9 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 9 juli 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 12 juli 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 12 juli 2021, 18:30 - 19:45
VEGHEL
maandag 12 juli 2021, 18:30 - 19:45
WOERDEN
maandag 12 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 12 juli 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 12 juli 2021, 20:00 - 21:15
VEGHEL
maandag 12 juli 2021, 20:00 - 21:15
WOERDEN
dinsdag 13 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 13 juli 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 13 juli 2021, 18:30 - 19:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 13 juli 2021, 18:30 - 19:45
GOUDA
dinsdag 13 juli 2021, 18:30 - 19:45
MAASTRICHT
dinsdag 13 juli 2021, 18:30 - 19:45
EMMEN
dinsdag 13 juli 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 13 juli 2021, 20:00 - 21:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 13 juli 2021, 20:00 - 21:15
GOUDA
dinsdag 13 juli 2021, 20:00 - 21:15
MAASTRICHT
dinsdag 13 juli 2021, 20:00 - 21:15
EMMEN
woensdag 14 juli 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 14 juli 2021, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 14 juli 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 14 juli 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 14 juli 2021, 18:30 - 19:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 14 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 14 juli 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 14 juli 2021, 20:00 - 21:15
BERGEN OP ZOOM
donderdag 15 juli 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 15 juli 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 15 juli 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 15 juli 2021, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 15 juli 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 15 juli 2021, 15:00 - 16:15
BREDA
donderdag 15 juli 2021, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 15 juli 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 15 juli 2021, 16:30 - 17:45
BREDA
donderdag 15 juli 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 15 juli 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 15 juli 2021, 18:30 - 19:45
AMERSFOORT
donderdag 15 juli 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 15 juli 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 15 juli 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 15 juli 2021, 20:00 - 21:15
AMERSFOORT
donderdag 15 juli 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 16 juli 2021, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 16 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 16 juli 2021, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 19 juli 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 19 juli 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 19 juli 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 19 juli 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 19 juli 2021, 18:30 - 19:45
TILBURG
maandag 19 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 19 juli 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 19 juli 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
maandag 19 juli 2021, 20:00 - 21:15
TILBURG
dinsdag 20 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 20 juli 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 20 juli 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 20 juli 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 20 juli 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 20 juli 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 20 juli 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 21 juli 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 21 juli 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 21 juli 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 21 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 21 juli 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 21 juli 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 21 juli 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
donderdag 22 juli 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 22 juli 2021, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 22 juli 2021, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 22 juli 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 22 juli 2021, 18:30 - 19:45
EINDHOVEN
donderdag 22 juli 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 juli 2021, 18:30 - 19:45
VLISSINGEN
donderdag 22 juli 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 22 juli 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 22 juli 2021, 20:00 - 21:15
EINDHOVEN
donderdag 22 juli 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 juli 2021, 20:00 - 21:15
VLISSINGEN
donderdag 22 juli 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
vrijdag 23 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 26 juli 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 26 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 26 juli 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
dinsdag 27 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 27 juli 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 27 juli 2021, 15:00 - 16:15
VENLO (BLERICK)
dinsdag 27 juli 2021, 16:30 - 17:45
VENLO (BLERICK)
dinsdag 27 juli 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 27 juli 2021, 18:30 - 19:45
ASSEN
dinsdag 27 juli 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 27 juli 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 27 juli 2021, 20:00 - 21:15
ASSEN
woensdag 28 juli 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 28 juli 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 28 juli 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 28 juli 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 28 juli 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 28 juli 2021, 20:00 - 21:15
ZAANDAM
donderdag 29 juli 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 29 juli 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 29 juli 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 29 juli 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 29 juli 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 29 juli 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 29 juli 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 29 juli 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 29 juli 2021, 18:30 - 19:45
BREDA
donderdag 29 juli 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 29 juli 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 29 juli 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 29 juli 2021, 20:00 - 21:15
HEERENVEEN
donderdag 29 juli 2021, 20:00 - 21:15
BREDA
donderdag 29 juli 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 30 juli 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 30 juli 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 2 augustus 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 2 augustus 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 2 augustus 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 2 augustus 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 2 augustus 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 2 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 2 augustus 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
dinsdag 3 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 3 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 3 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 3 augustus 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 3 augustus 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 3 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 3 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 4 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 4 augustus 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 4 augustus 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 4 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 4 augustus 2021, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 4 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 4 augustus 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 4 augustus 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
woensdag 4 augustus 2021, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 5 augustus 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 5 augustus 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 5 augustus 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 augustus 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 5 augustus 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 5 augustus 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 augustus 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 6 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 6 augustus 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 9 augustus 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 9 augustus 2021, 18:30 - 19:45
WOERDEN
maandag 9 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 9 augustus 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 9 augustus 2021, 20:00 - 21:15
WOERDEN
dinsdag 10 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 10 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 10 augustus 2021, 18:30 - 19:45
MAASTRICHT
dinsdag 10 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 10 augustus 2021, 20:00 - 21:15
MAASTRICHT
woensdag 11 augustus 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 11 augustus 2021, 16:00 - 17:15
GRONINGEN
woensdag 11 augustus 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 11 augustus 2021, 18:30 - 19:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 11 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 11 augustus 2021, 20:00 - 21:15
BERGEN OP ZOOM
donderdag 12 augustus 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 12 augustus 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 12 augustus 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 12 augustus 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 12 augustus 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 12 augustus 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 12 augustus 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 12 augustus 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 12 augustus 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 12 augustus 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 12 augustus 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
vrijdag 13 augustus 2021, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 13 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 13 augustus 2021, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 16 augustus 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 16 augustus 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 16 augustus 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 16 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 16 augustus 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
dinsdag 17 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 17 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 17 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 17 augustus 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 17 augustus 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
woensdag 18 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 18 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ALMELO
woensdag 18 augustus 2021, 18:30 - 19:45
GELEEN
woensdag 18 augustus 2021, 18:30 - 19:45
WYCHEN
woensdag 18 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 18 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 18 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ALMELO
woensdag 18 augustus 2021, 20:00 - 21:15
GELEEN
woensdag 18 augustus 2021, 20:00 - 21:15
WYCHEN
donderdag 19 augustus 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 19 augustus 2021, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 19 augustus 2021, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 19 augustus 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN
donderdag 19 augustus 2021, 18:30 - 19:45
HEERENVEEN
donderdag 19 augustus 2021, 18:30 - 19:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 19 augustus 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN
donderdag 19 augustus 2021, 20:00 - 21:15
HEERENVEEN
donderdag 19 augustus 2021, 20:00 - 21:15
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 20 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
maandag 23 augustus 2021, 13:00 - 14:15
TILBURG
maandag 23 augustus 2021, 14:30 - 15:45
TILBURG
maandag 23 augustus 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 23 augustus 2021, 18:30 - 19:45
GRONINGEN ZUIDBROEK
maandag 23 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 23 augustus 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 23 augustus 2021, 20:00 - 21:15
GRONINGEN ZUIDBROEK
dinsdag 24 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 24 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ARNHEM
dinsdag 24 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ASSEN
dinsdag 24 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ALMERE
dinsdag 24 augustus 2021, 18:30 - 19:45
WERKENDAM
dinsdag 24 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ARNHEM
dinsdag 24 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ASSEN
dinsdag 24 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ALMERE
woensdag 25 augustus 2021, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 25 augustus 2021, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 25 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ZWOLLE
woensdag 25 augustus 2021, 18:30 - 19:45
VENLO (BLERICK)
woensdag 25 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ZAANDAM
woensdag 25 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
woensdag 25 augustus 2021, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 25 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ZWOLLE
woensdag 25 augustus 2021, 20:00 - 21:15
VENLO (BLERICK)
woensdag 25 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ZAANDAM
donderdag 26 augustus 2021, 10:00 - 11:15
ZWIJNDRECHT
donderdag 26 augustus 2021, 13:30 - 14:45
GELEEN
donderdag 26 augustus 2021, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 26 augustus 2021, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 26 augustus 2021, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 26 augustus 2021, 18:30 - 19:45
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 26 augustus 2021, 18:30 - 19:45
DOETINCHEM
donderdag 26 augustus 2021, 18:30 - 19:45
S GRAVENHAGE
donderdag 26 augustus 2021, 18:30 - 19:45
KAPELLE
donderdag 26 augustus 2021, 20:00 - 21:15
CAPELLE AD YSSEL
donderdag 26 augustus 2021, 20:00 - 21:15
DOETINCHEM
donderdag 26 augustus 2021, 20:00 - 21:15
S GRAVENHAGE
donderdag 26 augustus 2021, 20:00 - 21:15
KAPELLE
vrijdag 27 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
vrijdag 27 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 30 augustus 2021, 15:00 - 16:15
CAPELLE AD YSSEL
maandag 30 augustus 2021, 15:30 - 16:45
HELMOND
maandag 30 augustus 2021, 16:30 - 17:45
CAPELLE AD YSSEL
maandag 30 augustus 2021, 17:00 - 18:15
HELMOND
maandag 30 augustus 2021, 18:30 - 19:45
AMSTERDAM
maandag 30 augustus 2021, 18:30 - 19:45
APELDOORN
maandag 30 augustus 2021, 18:30 - 19:45
LEEUWARDEN
maandag 30 augustus 2021, 18:30 - 19:45
APPINGEDAM / EEMSHAVEN
maandag 30 augustus 2021, 19:00 - 20:15
ZWIJNDRECHT
maandag 30 augustus 2021, 20:00 - 21:15
AMSTERDAM
maandag 30 augustus 2021, 20:00 - 21:15
APELDOORN
maandag 30 augustus 2021, 20:00 - 21:15
LEEUWARDEN
dinsdag 31 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ZWIJNDRECHT
dinsdag 31 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 31 augustus 2021, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 31 augustus 2021, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 31 augustus 2021, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 31 augustus 2021, 18:30 - 19:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 31 augustus 2021, 20:00 - 21:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT

Trainingsdetails

Aangeboden door:

PlusPort Direct
  • vanaf  94.00
  • Engels
  • 0 - 20 deelnemers