VCA Basis Engelstalig lesboek + examen

Professionals always need to minimize the risks of injury during work situations. The VCA system is a method to manage this in a structural way. Companies and individuals cerify themselves so they can show their customers that they are capable of working in a safe and responsible way. Nowadays, for most clients it is mandatory to have the VCA certificate when they assign new projects to you. Especially in The Netherlands, VCA certification has become an absolute 'must have'.

Professionals always need to minimize the risks of injury during work situations. The VCA system is a method to manage this in a structural way. Companies and individuals cerify themselves so they can show their customers that they are capable of working in a safe and responsible way. Nowadays, for most clients it is mandatory to have the VCA certificate when they assign new projects to you. Especially in The Netherlands, VCA certification has become an absolute 'must have'.

 
For whom:

Operational Staff

Content training:

  • Practice questions
  • Example exams
  • Textbook

 

Download the course information here.

Important:
Make sure that you have filled in your date of birth correctly. When this information is incorrect or missing the examiner has the right to deny access to the exam. If the examiner does allow the access then the Exam Chamber ECABO has the right to not recognize your exam. There will be no refund.

Beschikbare startdata:

vrijdag 2 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 2 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwolle
vrijdag 2 december 2022, 15:00 - 16:00
Doetinchem
vrijdag 2 december 2022, 16:30 - 17:30
Doetinchem
zaterdag 3 december 2022, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 3 december 2022, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
dinsdag 6 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 6 december 2022, 15:00 - 16:00
Venlo / Blerick
dinsdag 6 december 2022, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 6 december 2022, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
dinsdag 6 december 2022, 16:30 - 17:30
Venlo / Blerick
dinsdag 6 december 2022, 16:30 - 17:30
Arnhem
dinsdag 6 december 2022, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 6 december 2022, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 6 december 2022, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 6 december 2022, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 6 december 2022, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 6 december 2022, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 6 december 2022, 20:00 - 21:00
Almere
dinsdag 6 december 2022, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 7 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 7 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 7 december 2022, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 7 december 2022, 20:00 - 21:00
Zwolle
donderdag 8 december 2022, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
donderdag 8 december 2022, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 8 december 2022, 15:00 - 16:00
Den Bosch
donderdag 8 december 2022, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 8 december 2022, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 8 december 2022, 16:30 - 17:30
Den Bosch
donderdag 8 december 2022, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 8 december 2022, 16:30 - 17:30
Geleen
donderdag 8 december 2022, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 8 december 2022, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 8 december 2022, 20:00 - 21:00
Amstelveen
donderdag 8 december 2022, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
vrijdag 9 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 10 december 2022, 10:00 - 11:00
Geleen
zaterdag 10 december 2022, 10:00 - 11:00
Den Haag
zaterdag 10 december 2022, 11:30 - 12:30
Den Haag
maandag 12 december 2022, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 12 december 2022, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 12 december 2022, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 12 december 2022, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 12 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 12 december 2022, 18:30 - 19:30
Appingedam / Eemshaven
maandag 12 december 2022, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 12 december 2022, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 12 december 2022, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 12 december 2022, 20:00 - 21:00
Groningen Zuidbroek
maandag 12 december 2022, 20:00 - 21:00
Tilburg
maandag 12 december 2022, 20:00 - 21:00
Leeuwarden
dinsdag 13 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 13 december 2022, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 13 december 2022, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 13 december 2022, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 13 december 2022, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 13 december 2022, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 13 december 2022, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
dinsdag 13 december 2022, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 13 december 2022, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 13 december 2022, 20:00 - 21:00
Emmen
dinsdag 13 december 2022, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
dinsdag 13 december 2022, 20:00 - 21:00
Gouda
woensdag 14 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 14 december 2022, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 14 december 2022, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 14 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 14 december 2022, 18:30 - 19:30
Amsterdam
woensdag 14 december 2022, 18:30 - 19:30
Doetinchem
woensdag 14 december 2022, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 14 december 2022, 20:00 - 21:00
Almelo
woensdag 14 december 2022, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 14 december 2022, 20:00 - 21:00
Zwolle
woensdag 14 december 2022, 20:00 - 21:00
Amsterdam
woensdag 14 december 2022, 20:00 - 21:00
Doetinchem
woensdag 14 december 2022, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 15 december 2022, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
donderdag 15 december 2022, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 15 december 2022, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 15 december 2022, 18:30 - 19:30
Den Bosch
donderdag 15 december 2022, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 15 december 2022, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 15 december 2022, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 15 december 2022, 20:00 - 21:00
Groningen
donderdag 15 december 2022, 20:00 - 21:00
Den Bosch
donderdag 15 december 2022, 20:00 - 21:00
Den Haag
donderdag 15 december 2022, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 16 december 2022, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 16 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 16 december 2022, 15:30 - 16:30
Assen
zaterdag 17 december 2022, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 17 december 2022, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 17 december 2022, 10:00 - 11:00
Amsterdam
maandag 19 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 19 december 2022, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 19 december 2022, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 19 december 2022, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 19 december 2022, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 19 december 2022, 18:30 - 19:30
Alkmaar
maandag 19 december 2022, 20:00 - 21:00
Apeldoorn
maandag 19 december 2022, 20:00 - 21:00
Woerden
maandag 19 december 2022, 20:00 - 21:00
Amsterdam
maandag 19 december 2022, 20:00 - 21:00
Alkmaar
dinsdag 20 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 20 december 2022, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 20 december 2022, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
dinsdag 20 december 2022, 16:30 - 17:30
Arnhem
dinsdag 20 december 2022, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 20 december 2022, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
dinsdag 20 december 2022, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 20 december 2022, 20:00 - 21:00
Heerhugowaard
woensdag 21 december 2022, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 21 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 21 december 2022, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
woensdag 21 december 2022, 18:30 - 19:30
Zaandam
woensdag 21 december 2022, 18:30 - 19:30
Brielle
woensdag 21 december 2022, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 21 december 2022, 20:00 - 21:00
Bergen op Zoom
woensdag 21 december 2022, 20:00 - 21:00
Zaandam
woensdag 21 december 2022, 20:00 - 21:00
Zwolle
donderdag 22 december 2022, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
donderdag 22 december 2022, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 22 december 2022, 15:00 - 16:00
Den Bosch
donderdag 22 december 2022, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 22 december 2022, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 22 december 2022, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 22 december 2022, 16:30 - 17:30
Den Bosch
donderdag 22 december 2022, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 22 december 2022, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 22 december 2022, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 22 december 2022, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 22 december 2022, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 22 december 2022, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 22 december 2022, 20:00 - 21:00
Breda
vrijdag 23 december 2022, 15:00 - 16:00
Amsterdam
vrijdag 23 december 2022, 16:30 - 17:30
Amsterdam
dinsdag 27 december 2022, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 27 december 2022, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 27 december 2022, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
dinsdag 27 december 2022, 20:00 - 21:00
Arnhem
dinsdag 27 december 2022, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 28 december 2022, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 28 december 2022, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 28 december 2022, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 28 december 2022, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 28 december 2022, 20:00 - 21:00
Nijmegen / Wijchen
woensdag 28 december 2022, 20:00 - 21:00
Almelo
donderdag 29 december 2022, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
donderdag 29 december 2022, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 29 december 2022, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 29 december 2022, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 29 december 2022, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 29 december 2022, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 29 december 2022, 20:00 - 21:00
Groningen
donderdag 29 december 2022, 20:00 - 21:00
Den Haag
donderdag 29 december 2022, 20:00 - 21:00
Heerenveen
vrijdag 30 december 2022, 15:00 - 16:00
Doetinchem
vrijdag 30 december 2022, 16:30 - 17:30
Doetinchem
maandag 2 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 2 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 2 januari 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 2 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 3 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 3 januari 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 3 januari 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 3 januari 2023, 15:00 - 16:00
Venlo / Blerick
dinsdag 3 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 3 januari 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 3 januari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 3 januari 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 4 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 4 januari 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 4 januari 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 4 januari 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 4 januari 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 4 januari 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 5 januari 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 5 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 5 januari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 5 januari 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 5 januari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 5 januari 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 6 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 7 januari 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 7 januari 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 7 januari 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 7 januari 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 9 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 9 januari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 9 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 9 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 9 januari 2023, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 9 januari 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 9 januari 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 9 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 10 januari 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 10 januari 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 10 januari 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 10 januari 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 10 januari 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 10 januari 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 10 januari 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 11 januari 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 11 januari 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 11 januari 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 11 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 11 januari 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 12 januari 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 12 januari 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 12 januari 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 12 januari 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 12 januari 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 12 januari 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 12 januari 2023, 18:30 - 19:30
Kapelle / Goes
donderdag 12 januari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 12 januari 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 12 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 12 januari 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 12 januari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 12 januari 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 12 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 12 januari 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 13 januari 2023, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 13 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 13 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwolle
zaterdag 14 januari 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 14 januari 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 14 januari 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 14 januari 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 16 januari 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 16 januari 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 16 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 16 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 16 januari 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 16 januari 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 16 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 17 januari 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 17 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 17 januari 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 17 januari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 17 januari 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 17 januari 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 17 januari 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 17 januari 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 17 januari 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 17 januari 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 18 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 18 januari 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 18 januari 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 18 januari 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 18 januari 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 18 januari 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 18 januari 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 19 januari 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
donderdag 19 januari 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 19 januari 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 19 januari 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 19 januari 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 19 januari 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 19 januari 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 19 januari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 19 januari 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 19 januari 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 19 januari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 19 januari 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 20 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 20 januari 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
maandag 23 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 23 januari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 23 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 23 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 23 januari 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 23 januari 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 23 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 24 januari 2023, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 24 januari 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 24 januari 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 25 januari 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 25 januari 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 25 januari 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 25 januari 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 25 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 25 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 25 januari 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 26 januari 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 26 januari 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 26 januari 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 26 januari 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 26 januari 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 26 januari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 26 januari 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 26 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 26 januari 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 26 januari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 26 januari 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 26 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 26 januari 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 27 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 27 januari 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
zaterdag 28 januari 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 28 januari 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 28 januari 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 30 januari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 30 januari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 30 januari 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 30 januari 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 30 januari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 31 januari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 31 januari 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 31 januari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 31 januari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 31 januari 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 1 februari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 1 februari 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 1 februari 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 1 februari 2023, 18:30 - 19:30
Venlo / Blerick
woensdag 1 februari 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 1 februari 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 1 februari 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 2 februari 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 2 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 2 februari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 2 februari 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 2 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 2 februari 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 2 februari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 2 februari 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
donderdag 2 februari 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 2 februari 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 3 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 3 februari 2023, 15:00 - 16:00
Breda
vrijdag 3 februari 2023, 16:30 - 17:30
Breda
zaterdag 4 februari 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 4 februari 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 4 februari 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 6 februari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 6 februari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 6 februari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 6 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 6 februari 2023, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 6 februari 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 6 februari 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 6 februari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 7 februari 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 7 februari 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 7 februari 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 7 februari 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 7 februari 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 7 februari 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 7 februari 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 8 februari 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 8 februari 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 8 februari 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 8 februari 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 9 februari 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 9 februari 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 9 februari 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 9 februari 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 9 februari 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 9 februari 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 9 februari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 9 februari 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 9 februari 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 9 februari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 9 februari 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 9 februari 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 10 februari 2023, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 10 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 10 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwolle
zaterdag 11 februari 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 11 februari 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 11 februari 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 11 februari 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 11 februari 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 13 februari 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 13 februari 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 13 februari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 13 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 13 februari 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 13 februari 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 13 februari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 14 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 14 februari 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 14 februari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 14 februari 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 14 februari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 14 februari 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 14 februari 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 14 februari 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 14 februari 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 14 februari 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 14 februari 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 15 februari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 15 februari 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 15 februari 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 15 februari 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 15 februari 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 15 februari 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 15 februari 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 16 februari 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 16 februari 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 16 februari 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 16 februari 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 16 februari 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 16 februari 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 16 februari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 16 februari 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 16 februari 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 16 februari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 16 februari 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 17 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 17 februari 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
maandag 20 februari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 20 februari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 20 februari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 20 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 20 februari 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 20 februari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 21 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 21 februari 2023, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 21 februari 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 21 februari 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 22 februari 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 22 februari 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 22 februari 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 22 februari 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 22 februari 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 22 februari 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 23 februari 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 23 februari 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 23 februari 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 23 februari 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 23 februari 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 23 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 23 februari 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 23 februari 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 23 februari 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 23 februari 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 23 februari 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 24 februari 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 24 februari 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
zaterdag 25 februari 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 25 februari 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 25 februari 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 25 februari 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 27 februari 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 27 februari 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 27 februari 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 27 februari 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 27 februari 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 28 februari 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 28 februari 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 28 februari 2023, 15:00 - 16:00
Venlo / Blerick
dinsdag 28 februari 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 28 februari 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 28 februari 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 28 februari 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 1 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 1 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 1 maart 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 1 maart 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 1 maart 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 1 maart 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 1 maart 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 2 maart 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 2 maart 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 2 maart 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 2 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 2 maart 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 2 maart 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 2 maart 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 2 maart 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 2 maart 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
donderdag 2 maart 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 3 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 4 maart 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 4 maart 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 4 maart 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 6 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 6 maart 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 6 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 6 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 6 maart 2023, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 6 maart 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 6 maart 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 6 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 7 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 7 maart 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 7 maart 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 7 maart 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 7 maart 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 7 maart 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 7 maart 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 7 maart 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 8 maart 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 8 maart 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 8 maart 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 8 maart 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
woensdag 8 maart 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 8 maart 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 9 maart 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 9 maart 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 9 maart 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 9 maart 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 9 maart 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 9 maart 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 9 maart 2023, 18:30 - 19:30
Kapelle / Goes
donderdag 9 maart 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 9 maart 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 9 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 9 maart 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 9 maart 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 9 maart 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 9 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 9 maart 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 10 maart 2023, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 10 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 10 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwolle
zaterdag 11 maart 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 11 maart 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 11 maart 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 11 maart 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 11 maart 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 13 maart 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 13 maart 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 13 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 13 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 13 maart 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 13 maart 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 13 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 14 maart 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 14 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 14 maart 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 14 maart 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 14 maart 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 14 maart 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 14 maart 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 14 maart 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 14 maart 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 14 maart 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 15 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 15 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 15 maart 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 15 maart 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 15 maart 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 15 maart 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 16 maart 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 16 maart 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 16 maart 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 16 maart 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 16 maart 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 16 maart 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 16 maart 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 16 maart 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 16 maart 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 16 maart 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 16 maart 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 17 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 17 maart 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
maandag 20 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 20 maart 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 20 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 20 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 20 maart 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 20 maart 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 20 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 21 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 21 maart 2023, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 21 maart 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 21 maart 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 22 maart 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 22 maart 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 22 maart 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 22 maart 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 22 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 22 maart 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 23 maart 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 23 maart 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 23 maart 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 23 maart 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 23 maart 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 23 maart 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 23 maart 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 23 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 23 maart 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 23 maart 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 23 maart 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 23 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 23 maart 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 24 maart 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
zaterdag 25 maart 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 25 maart 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 25 maart 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 25 maart 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 27 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 27 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 27 maart 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 27 maart 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 27 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 28 maart 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 28 maart 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 28 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 28 maart 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 28 maart 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 28 maart 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 29 maart 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 29 maart 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 29 maart 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 29 maart 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 29 maart 2023, 18:30 - 19:30
Venlo / Blerick
woensdag 29 maart 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 29 maart 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 29 maart 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 30 maart 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 30 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 30 maart 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 30 maart 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 30 maart 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 30 maart 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 30 maart 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 30 maart 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
donderdag 30 maart 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 30 maart 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 31 maart 2023, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 31 maart 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 31 maart 2023, 15:00 - 16:00
Breda
vrijdag 31 maart 2023, 16:30 - 17:30
Breda
zaterdag 1 april 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 1 april 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 1 april 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 3 april 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 3 april 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 3 april 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 3 april 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 3 april 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 3 april 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 3 april 2023, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 3 april 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 3 april 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 3 april 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 4 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 4 april 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 4 april 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 4 april 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 4 april 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 4 april 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 4 april 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 4 april 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 5 april 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 5 april 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 5 april 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 5 april 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 6 april 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 6 april 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 6 april 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 6 april 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 6 april 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 6 april 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 6 april 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 6 april 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 6 april 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 6 april 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 6 april 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 6 april 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 6 april 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 6 april 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 7 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwolle
zaterdag 8 april 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 8 april 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 8 april 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 8 april 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 8 april 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
dinsdag 11 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 11 april 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 11 april 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 11 april 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 11 april 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 11 april 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 11 april 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 11 april 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 11 april 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 11 april 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
dinsdag 11 april 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 12 april 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 12 april 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 12 april 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 12 april 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 12 april 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 12 april 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 12 april 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 13 april 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
donderdag 13 april 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 13 april 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 13 april 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 13 april 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 13 april 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 13 april 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 13 april 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 13 april 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 13 april 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 14 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 14 april 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
vrijdag 14 april 2023, 15:00 - 16:00
Breda
vrijdag 14 april 2023, 16:30 - 17:30
Breda
maandag 17 april 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 17 april 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 17 april 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 17 april 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 17 april 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 17 april 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 17 april 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 17 april 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 17 april 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 18 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 18 april 2023, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 18 april 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 18 april 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 19 april 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 19 april 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 19 april 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 19 april 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 19 april 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 19 april 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 20 april 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 20 april 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 20 april 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 20 april 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 20 april 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 20 april 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 20 april 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 20 april 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 20 april 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 20 april 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 20 april 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 20 april 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 20 april 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 20 april 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 21 april 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
zaterdag 22 april 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 22 april 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 22 april 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 22 april 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 24 april 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 24 april 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 24 april 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 24 april 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 24 april 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 25 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 25 april 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 25 april 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 25 april 2023, 15:00 - 16:00
Venlo / Blerick
dinsdag 25 april 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 25 april 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 25 april 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 25 april 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 26 april 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 26 april 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 26 april 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 26 april 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 26 april 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 26 april 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
vrijdag 28 april 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 29 april 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 29 april 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 29 april 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 1 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 1 mei 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 1 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 1 mei 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 1 mei 2023, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 1 mei 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 1 mei 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 1 mei 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 2 mei 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 2 mei 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 2 mei 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
woensdag 3 mei 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 3 mei 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 3 mei 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 3 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 3 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 3 mei 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 4 mei 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 4 mei 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 4 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 4 mei 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 4 mei 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 4 mei 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 4 mei 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 4 mei 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 4 mei 2023, 20:00 - 21:00
Breda
zaterdag 6 mei 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 6 mei 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 6 mei 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 6 mei 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 8 mei 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 8 mei 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 8 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 8 mei 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 8 mei 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 8 mei 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 8 mei 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 9 mei 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 9 mei 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 9 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 9 mei 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 9 mei 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 9 mei 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 9 mei 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 9 mei 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 9 mei 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 9 mei 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 9 mei 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 10 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 10 mei 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 10 mei 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 10 mei 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 10 mei 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 10 mei 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 10 mei 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 11 mei 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 11 mei 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 11 mei 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 11 mei 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 11 mei 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 11 mei 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 11 mei 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 11 mei 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 11 mei 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 11 mei 2023, 18:30 - 19:30
Kapelle / Goes
donderdag 11 mei 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 11 mei 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 11 mei 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 12 mei 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 12 mei 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
zaterdag 13 mei 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 13 mei 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 15 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 15 mei 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
maandag 15 mei 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 15 mei 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
maandag 15 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 15 mei 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 15 mei 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 15 mei 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 15 mei 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 16 mei 2023, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 16 mei 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 16 mei 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 17 mei 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 17 mei 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 17 mei 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 17 mei 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 17 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 17 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 17 mei 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
vrijdag 19 mei 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 19 mei 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
maandag 22 mei 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 22 mei 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 22 mei 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 22 mei 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 22 mei 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 23 mei 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 23 mei 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 23 mei 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 23 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 23 mei 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 23 mei 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 23 mei 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 23 mei 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
dinsdag 23 mei 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 24 mei 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 24 mei 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 24 mei 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 24 mei 2023, 18:30 - 19:30
Venlo / Blerick
woensdag 24 mei 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 24 mei 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 24 mei 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 25 mei 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
donderdag 25 mei 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 25 mei 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 25 mei 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 25 mei 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 25 mei 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
donderdag 25 mei 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 25 mei 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
zaterdag 27 mei 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 27 mei 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 27 mei 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 27 mei 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 27 mei 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 27 mei 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
dinsdag 30 mei 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 30 mei 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 30 mei 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 30 mei 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 30 mei 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 30 mei 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 30 mei 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 30 mei 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 31 mei 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 31 mei 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 31 mei 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 31 mei 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 1 juni 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 1 juni 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 1 juni 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 1 juni 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 1 juni 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 1 juni 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 1 juni 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 1 juni 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 1 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 1 juni 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 1 juni 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 1 juni 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 1 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 1 juni 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 2 juni 2023, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 2 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 2 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwolle
zaterdag 3 juni 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 3 juni 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 3 juni 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 3 juni 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 5 juni 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 5 juni 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 5 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 5 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 5 juni 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 5 juni 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 5 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 6 juni 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 6 juni 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 6 juni 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 6 juni 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 6 juni 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 6 juni 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 6 juni 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 6 juni 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 7 juni 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 7 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 7 juni 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 7 juni 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 7 juni 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 7 juni 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 7 juni 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 7 juni 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 8 juni 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 8 juni 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 8 juni 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 8 juni 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 8 juni 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 8 juni 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 8 juni 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 8 juni 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 8 juni 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 8 juni 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 8 juni 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 9 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 9 juni 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
zaterdag 10 juni 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 10 juni 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 10 juni 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 10 juni 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 12 juni 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 12 juni 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 12 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 12 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 12 juni 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 12 juni 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 12 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 13 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 13 juni 2023, 18:30 - 19:30
Assen
dinsdag 13 juni 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 13 juni 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 14 juni 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 14 juni 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 14 juni 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 14 juni 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 14 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 14 juni 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 15 juni 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 15 juni 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 15 juni 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 15 juni 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 15 juni 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 15 juni 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 15 juni 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 15 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 15 juni 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 15 juni 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 15 juni 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 15 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 15 juni 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 16 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 16 juni 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
maandag 19 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 19 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 19 juni 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 19 juni 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 19 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 20 juni 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 20 juni 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 20 juni 2023, 15:00 - 16:00
Venlo / Blerick
dinsdag 20 juni 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 20 juni 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 20 juni 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 20 juni 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 20 juni 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
dinsdag 20 juni 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 21 juni 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 21 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 21 juni 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 21 juni 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 21 juni 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 21 juni 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 21 juni 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 22 juni 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 22 juni 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 22 juni 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 22 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 22 juni 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 22 juni 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 22 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 22 juni 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 22 juni 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 22 juni 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
donderdag 22 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 22 juni 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 23 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 24 juni 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 24 juni 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 24 juni 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 24 juni 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 26 juni 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 26 juni 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 26 juni 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 26 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 26 juni 2023, 18:30 - 19:30
Groningen Zuidbroek
maandag 26 juni 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 26 juni 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 26 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 27 juni 2023, 14:00 - 15:00
Assen
dinsdag 27 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 27 juni 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 27 juni 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 27 juni 2023, 18:30 - 19:30
Nieuwegein
dinsdag 27 juni 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 27 juni 2023, 18:30 - 19:30
Gouda
dinsdag 27 juni 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
dinsdag 27 juni 2023, 20:00 - 21:00
Nieuwegein
woensdag 28 juni 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 28 juni 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 28 juni 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 28 juni 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 29 juni 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 29 juni 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 29 juni 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 29 juni 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 29 juni 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 29 juni 2023, 18:30 - 19:30
Beverwijk
donderdag 29 juni 2023, 18:30 - 19:30
Kapelle / Goes
donderdag 29 juni 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 29 juni 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 29 juni 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 29 juni 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 29 juni 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 29 juni 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 29 juni 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 29 juni 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 30 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 30 juni 2023, 15:00 - 16:00
Zwolle
zaterdag 1 juli 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 1 juli 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 1 juli 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 3 juli 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 3 juli 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 3 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 3 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 3 juli 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 3 juli 2023, 18:30 - 19:30
Veghel
maandag 3 juli 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 4 juli 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 4 juli 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 4 juli 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 4 juli 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 4 juli 2023, 18:30 - 19:30
Emmen
dinsdag 4 juli 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
dinsdag 4 juli 2023, 18:30 - 19:30
Hoofddorp
dinsdag 4 juli 2023, 20:00 - 21:00
Hoofddorp
woensdag 5 juli 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 5 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 5 juli 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 5 juli 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 5 juli 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 5 juli 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 5 juli 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 5 juli 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 6 juli 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 6 juli 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 6 juli 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 6 juli 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 6 juli 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 6 juli 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 6 juli 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 6 juli 2023, 18:30 - 19:30
Vlissingen
donderdag 6 juli 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 6 juli 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 6 juli 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 7 juli 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 7 juli 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
zaterdag 8 juli 2023, 10:00 - 11:00
Den Bosch
zaterdag 8 juli 2023, 10:00 - 11:00
Zwijndrecht
zaterdag 8 juli 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 10 juli 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 10 juli 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 10 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 10 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 10 juli 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 10 juli 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
maandag 10 juli 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 11 juli 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 11 juli 2023, 18:30 - 19:30
Assen
woensdag 12 juli 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 12 juli 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 12 juli 2023, 16:00 - 17:00
Groningen
woensdag 12 juli 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 12 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwolle
woensdag 12 juli 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 13 juli 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 13 juli 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 13 juli 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 13 juli 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 13 juli 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 13 juli 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 13 juli 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 13 juli 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 13 juli 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 13 juli 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 13 juli 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 14 juli 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
vrijdag 14 juli 2023, 15:00 - 16:00
Doetinchem
maandag 17 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 17 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 17 juli 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 17 juli 2023, 18:30 - 19:30
Tilburg
maandag 17 juli 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 18 juli 2023, 15:00 - 16:00
Den Bosch
dinsdag 18 juli 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 18 juli 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 18 juli 2023, 16:30 - 17:30
Den Bosch
dinsdag 18 juli 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 18 juli 2023, 18:30 - 19:30
Almere
dinsdag 18 juli 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 19 juli 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 19 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 19 juli 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 19 juli 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 19 juli 2023, 18:30 - 19:30
Venlo / Blerick
woensdag 19 juli 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 19 juli 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
woensdag 19 juli 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
donderdag 20 juli 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 20 juli 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 20 juli 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 20 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amstelveen
donderdag 20 juli 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 20 juli 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 20 juli 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 20 juli 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 20 juli 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
donderdag 20 juli 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 21 juli 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 22 juli 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 22 juli 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 22 juli 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
zaterdag 22 juli 2023, 10:00 - 11:00
Bergen op Zoom
zaterdag 22 juli 2023, 10:00 - 11:00
Geleen
maandag 24 juli 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 24 juli 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 24 juli 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 24 juli 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 24 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 24 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 24 juli 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 24 juli 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 25 juli 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
dinsdag 25 juli 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 25 juli 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 25 juli 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
woensdag 26 juli 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 26 juli 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 26 juli 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
donderdag 27 juli 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 27 juli 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 27 juli 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 27 juli 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 27 juli 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 27 juli 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 27 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 27 juli 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 27 juli 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 27 juli 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 27 juli 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 28 juli 2023, 14:00 - 15:00
Assen
vrijdag 28 juli 2023, 15:00 - 16:00
Zwijndrecht
zaterdag 29 juli 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 29 juli 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
zaterdag 29 juli 2023, 10:00 - 11:00
Den Haag
maandag 31 juli 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 31 juli 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 31 juli 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 31 juli 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 1 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 1 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 1 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
woensdag 2 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Barendrecht
woensdag 2 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 2 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 2 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 2 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 2 augustus 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 2 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 2 augustus 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 3 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 3 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 3 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 3 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
vrijdag 4 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
maandag 7 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 7 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 7 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
dinsdag 8 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Assen
woensdag 9 augustus 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 9 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 9 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 9 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 9 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Bergen op Zoom
donderdag 10 augustus 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 10 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 10 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Heerenveen
donderdag 10 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 10 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
zaterdag 12 augustus 2023, 10:00 - 11:00
Leeuwarden
zaterdag 12 augustus 2023, 10:00 - 11:00
Arnhem
maandag 14 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 14 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 14 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Woerden
maandag 14 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 15 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Arnhem
dinsdag 15 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Venlo / Blerick
dinsdag 15 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 15 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 15 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Heerhugowaard
woensdag 16 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 16 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 16 augustus 2023, 19:00 - 20:00
Terneuzen
donderdag 17 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 17 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 17 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 17 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
maandag 21 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Capelle
maandag 21 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Capelle
maandag 21 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 21 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Den Bosch
maandag 21 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Apeldoorn
dinsdag 22 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Werkendam
dinsdag 22 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Maastricht
dinsdag 22 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven / Veldhoven
woensdag 23 augustus 2023, 14:00 - 15:00
Alkmaar
woensdag 23 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam
woensdag 23 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 23 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 23 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Doetinchem
donderdag 24 augustus 2023, 13:30 - 14:30
Geleen
donderdag 24 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Appingedam / Eemshaven
donderdag 24 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Eindhoven
donderdag 24 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Geleen
donderdag 24 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Eindhoven
donderdag 24 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 24 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Breda
donderdag 24 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Amersfoort
donderdag 24 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Den Haag
donderdag 24 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Barendrecht
donderdag 24 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Breda
donderdag 24 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Amersfoort
donderdag 24 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Den Haag
vrijdag 25 augustus 2023, 14:00 - 15:00
Assen
zaterdag 26 augustus 2023, 10:00 - 11:00
Amsterdam
zaterdag 26 augustus 2023, 10:00 - 11:00
Almelo
maandag 28 augustus 2023, 15:30 - 16:30
Helmond
maandag 28 augustus 2023, 17:00 - 18:00
Helmond
maandag 28 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
maandag 28 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Amsterdam
maandag 28 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Leeuwarden
maandag 28 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Amsterdam
dinsdag 29 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 29 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Rotterdam / Hoogvliet
dinsdag 29 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Arnhem
woensdag 30 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Zwijndrecht
woensdag 30 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Almelo
woensdag 30 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Nijmegen / Wijchen
woensdag 30 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Geleen
woensdag 30 augustus 2023, 19:00 - 20:00
Schiedam
woensdag 30 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Geleen
woensdag 30 augustus 2023, 20:30 - 21:30
Schiedam
donderdag 31 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Breda
donderdag 31 augustus 2023, 15:00 - 16:00
Den Haag
donderdag 31 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Breda
donderdag 31 augustus 2023, 16:30 - 17:30
Den Haag
donderdag 31 augustus 2023, 17:00 - 18:00
Amersfoort
donderdag 31 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Groningen
donderdag 31 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Rotterdam / Capelle
donderdag 31 augustus 2023, 18:30 - 19:30
Eindhoven
donderdag 31 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Rotterdam / Capelle
donderdag 31 augustus 2023, 20:00 - 21:00
Eindhoven
vrijdag 1 september 2023, 15:00 - 16:00
Amsterdam

Trainingsdetails

Aangeboden door:

PlusPort Direct
  • vanaf  184.00
  • Engels
  • 0 - 20 deelnemers