VCA voor Leidinggevenden (VOL-VCA) examen

Examen VOL-VCA: Het examen wordt afgenomen door Koninklijke PBNA, als strategisch samenwerkingspartner van NCOI Techniek & Veiligheid. Als u het examen behaalt bent u verzekerd van een hoogstaand en door de markt zeer gewaardeerd diploma. Het diploma is 10 jaar geldig.

Beschikbare startdata:

woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:15
VENLO (Blerick)
woensdag 21 augustus 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 21 augustus 2019, 20:30 - 21:45
VENLO (Blerick)
donderdag 22 augustus 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 augustus 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 22 augustus 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 23 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 26 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 26 augustus 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 27 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 27 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
woensdag 28 augustus 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 28 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 28 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:15
HEERENVEEN
woensdag 28 augustus 2019, 20:30 - 21:45
HEERENVEEN
donderdag 29 augustus 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 29 augustus 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 29 augustus 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 29 augustus 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 29 augustus 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 30 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 30 augustus 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
dinsdag 3 september 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
VENLO (Blerick)
woensdag 4 september 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 4 september 2019, 20:30 - 21:45
VENLO (Blerick)
donderdag 5 september 2019, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
vrijdag 6 september 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 9 september 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 9 september 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 9 september 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
dinsdag 10 september 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 september 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 10 september 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 september 2019, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 10 september 2019, 20:30 - 21:45
EMMEN
dinsdag 10 september 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 11 september 2019, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RYK
woensdag 11 september 2019, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RYK
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
NYMEGEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
HEERENVEEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
NYMEGEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
HEERENVEEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
donderdag 12 september 2019, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
maandag 16 september 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
dinsdag 17 september 2019, 15:00 - 16:15
VENLO (Blerick)
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 18 september 2019, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 26 september 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWYK
vrijdag 27 september 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 30 september 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 30 september 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 30 september 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
maandag 30 september 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
dinsdag 1 oktober 2019, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 1 oktober 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 3 oktober 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 3 oktober 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
maandag 7 oktober 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 7 oktober 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 7 oktober 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 7 oktober 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:45
EMMEN
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 9 oktober 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 9 oktober 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
donderdag 10 oktober 2019, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 17 oktober 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 17 oktober 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
maandag 21 oktober 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 21 oktober 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 21 oktober 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
dinsdag 22 oktober 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 22 oktober 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 23 oktober 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
maandag 28 oktober 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 28 oktober 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 28 oktober 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
maandag 28 oktober 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWYK
donderdag 31 oktober 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
maandag 4 november 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 4 november 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 4 november 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 5 november 2019, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 5 november 2019, 20:30 - 21:45
EMMEN
dinsdag 5 november 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 6 november 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 6 november 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 6 november 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
donderdag 7 november 2019, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
maandag 11 november 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 14 november 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 14 november 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
maandag 18 november 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 18 november 2019, 19:00 - 20:15
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 18 november 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
dinsdag 19 november 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 19 november 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 20 november 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 20 november 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 28 november 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 28 november 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 december 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
donderdag 5 december 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
vrijdag 20 december 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM

Trainingsdetails

Aangeboden door:

NCOI Veiligheid
  • vanaf  80.00
  • Nederlands
  • 0 - 20 deelnemers