VCA Basisveiligheid (B-VCA) e-Learning en examen

Tijdens deze e-learning leert u de nieuwste regelgeving en veiligheidsregels op het gebied van VCA. Aan bod komen de eisen voor veilig werken, het belang van overleg en de gerelateerde veiligheidsinspecties. Gekoppeld aan kenmerken van de werkplek worden onderwerpen als preventie, eisen aan arbeidsmiddelen en persoonlijke beschermingsmiddelen behandeld. Er is aandacht voor specifieke werkzaamheden en omstandigheden zoals het werken met gevaarlijke stoffen, elektriciteit en straling, en brand- en explosiegevaar. U leert hoe ongevallen en noodsituaties voorkomen kunnen worden en hoe u in zo'n situatie moet handelen.
 
De e-learning bereidt u voor op het Basisveiligheid VCA examen. Het examen wordt afgenomen op de door u gekozen datum. Als u slaagt voor het examen ontvangt u het officiële Basisveiligheid VCA diploma en het pasje van PBNA. Dit VCA diploma is 10 jaar geldig.

Beschikbare startdata:

woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:00
VENLO (Blerick)
woensdag 21 augustus 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 21 augustus 2019, 20:30 - 21:30
VENLO (Blerick)
donderdag 22 augustus 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:00
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 augustus 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
donderdag 22 augustus 2019, 20:30 - 21:30
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 23 augustus 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
maandag 26 augustus 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 26 augustus 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 27 augustus 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 27 augustus 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / HOOGVLIET
woensdag 28 augustus 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 28 augustus 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 28 augustus 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:00
HEERENVEEN
woensdag 28 augustus 2019, 20:30 - 21:30
HEERENVEEN
donderdag 29 augustus 2019, 15:00 - 16:00
EINDHOVEN
donderdag 29 augustus 2019, 16:00 - 17:00
ZWYNDRECHT
donderdag 29 augustus 2019, 16:30 - 17:30
EINDHOVEN
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:00
S GRAVENHAGE
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:00
GRONINGEN
donderdag 29 augustus 2019, 20:30 - 21:30
S GRAVENHAGE
donderdag 29 augustus 2019, 20:30 - 21:30
GRONINGEN
vrijdag 30 augustus 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 30 augustus 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 2 september 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:00
EMMELOORD
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:00
ALKMAAR
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:00
HENGELO
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:00
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:30
EMMELOORD
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:30
ALKMAAR
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:30
HENGELO
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:30
GRONINGEN-ZUIDBROEK
dinsdag 3 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 3 september 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:00
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:00
HOOFDDORP
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:30
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:30
HOOFDDORP
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:00
TERNEUZEN
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:00
VENLO (Blerick)
woensdag 4 september 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 4 september 2019, 20:30 - 21:30
VENLO (Blerick)
donderdag 5 september 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 5 september 2019, 15:00 - 16:00
GELEEN
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:00
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:00
BREDA
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:00
S GRAVENHAGE
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:00
AMERSFOORT
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:30
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:30
BREDA
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:30
S GRAVENHAGE
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:30
AMERSFOORT
vrijdag 6 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 6 september 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
maandag 9 september 2019, 16:00 - 17:00
HELMOND
maandag 9 september 2019, 17:30 - 18:30
HELMOND
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:00
APELDOORN
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:00
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 9 september 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 9 september 2019, 20:30 - 21:30
APELDOORN
dinsdag 10 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 10 september 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 10 september 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 september 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 10 september 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:00
WERKENDAM
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:00
GOUDA
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:00
EMMEN
dinsdag 10 september 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 september 2019, 20:30 - 21:30
GOUDA
dinsdag 10 september 2019, 20:30 - 21:30
EMMEN
woensdag 11 september 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 11 september 2019, 15:00 - 16:00
SCHIPHOL RYK
woensdag 11 september 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 11 september 2019, 16:30 - 17:30
SCHIPHOL RYK
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
NYMEGEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
GELEEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
BRIELLE
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
HEERENVEEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:00
ZAANDAM
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:30
NYMEGEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:30
GELEEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:30
HEERENVEEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:30
ZAANDAM
donderdag 12 september 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 12 september 2019, 16:00 - 17:00
AMERSFOORT
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:00
GRONINGEN
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:00
VLISSINGEN
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:30
GRONINGEN
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:30
VLISSINGEN
vrijdag 13 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
maandag 16 september 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 16 september 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 16 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 16 september 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 16 september 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 16 september 2019, 20:30 - 21:30
ALKMAAR
dinsdag 17 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:00
MAASTRICHT
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:00
ASSEN
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:00
ALMERE
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:30
MAASTRICHT
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:30
ASSEN
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:30
ALMERE
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:00
SCHIEDAM
woensdag 18 september 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 18 september 2019, 20:30 - 21:30
SCHIEDAM
donderdag 19 september 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:00
KAPELLE
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:00
EINDHOVEN
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:30
KAPELLE
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:30
EINDHOVEN
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:30
BREDA
vrijdag 20 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 20 september 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:00
TILBURG
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:00
VEGHEL
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:00
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:30
TILBURG
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:30
VEGHEL
dinsdag 24 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 24 september 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 24 september 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:00
WOERDEN
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:00
HEERHUGOWAARD
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:00
LEEUWARDEN
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:30
WOERDEN
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:30
HEERHUGOWAARD
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:30
LEEUWARDEN
woensdag 25 september 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 25 september 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:00
ALMELO
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:00
BERGEN OP ZOOM
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:00
GELEEN
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:30
ALMELO
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:30
BERGEN OP ZOOM
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:30
NYMEGEN
donderdag 26 september 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 26 september 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 26 september 2019, 19:00 - 20:00
BEVERWYK
donderdag 26 september 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 27 september 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
zaterdag 28 september 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
maandag 30 september 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 30 september 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 30 september 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 30 september 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 30 september 2019, 19:00 - 20:00
HENGELO
maandag 30 september 2019, 19:00 - 20:00
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 30 september 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 30 september 2019, 20:30 - 21:30
HENGELO
maandag 30 september 2019, 20:30 - 21:30
GRONINGEN-ZUIDBROEK
dinsdag 1 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 1 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 1 oktober 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 1 oktober 2019, 19:00 - 20:00
HOOFDDORP
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:30
HOOFDDORP
dinsdag 1 oktober 2019, 20:30 - 21:30
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
woensdag 2 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 2 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 2 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
donderdag 3 oktober 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:00
AMERSFOORT
donderdag 3 oktober 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
donderdag 3 oktober 2019, 20:30 - 21:30
AMERSFOORT
vrijdag 4 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 4 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
maandag 7 oktober 2019, 16:00 - 17:00
HELMOND
maandag 7 oktober 2019, 17:30 - 18:30
HELMOND
maandag 7 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 7 oktober 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 7 oktober 2019, 19:00 - 20:00
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 7 oktober 2019, 19:00 - 20:00
APELDOORN
maandag 7 oktober 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 8 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:00
WERKENDAM
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:00
GOUDA
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:00
EMMEN
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:30
GOUDA
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:30
EMMEN
woensdag 9 oktober 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 9 oktober 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 9 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 9 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 9 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZAANDAM
woensdag 9 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 9 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ZAANDAM
donderdag 10 oktober 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 10 oktober 2019, 16:00 - 17:00
AMERSFOORT
donderdag 10 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 10 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 11 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
maandag 14 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 14 oktober 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 14 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 14 oktober 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 14 oktober 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 15 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ALMERE
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:00
LEEUWARDEN
dinsdag 15 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ALMERE
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:30
LEEUWARDEN
dinsdag 15 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / ZUID
woensdag 16 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 16 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 16 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
donderdag 17 oktober 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:00
AMERSFOORT
donderdag 17 oktober 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
donderdag 17 oktober 2019, 20:30 - 21:30
AMERSFOORT
vrijdag 18 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 18 oktober 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
maandag 21 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 21 oktober 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 21 oktober 2019, 19:00 - 20:00
VEGHEL
maandag 21 oktober 2019, 19:00 - 20:00
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 21 oktober 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 21 oktober 2019, 20:30 - 21:30
VEGHEL
dinsdag 22 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 22 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 22 oktober 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 22 oktober 2019, 19:00 - 20:00
HEERHUGOWAARD
dinsdag 22 oktober 2019, 20:30 - 21:30
HEERHUGOWAARD
woensdag 23 oktober 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 23 oktober 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:00
BERGEN OP ZOOM
woensdag 23 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 23 oktober 2019, 20:30 - 21:30
BERGEN OP ZOOM
donderdag 24 oktober 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 24 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 24 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 25 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
zaterdag 26 oktober 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
maandag 28 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 28 oktober 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 28 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 28 oktober 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 28 oktober 2019, 19:00 - 20:00
HENGELO
maandag 28 oktober 2019, 19:00 - 20:00
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 28 oktober 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 28 oktober 2019, 20:30 - 21:30
HENGELO
maandag 28 oktober 2019, 20:30 - 21:30
GRONINGEN-ZUIDBROEK
dinsdag 29 oktober 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 29 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 29 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
woensdag 30 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 30 oktober 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 30 oktober 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
donderdag 31 oktober 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:00
BEVERWYK
donderdag 31 oktober 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
vrijdag 1 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 1 november 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
maandag 4 november 2019, 16:00 - 17:00
HELMOND
maandag 4 november 2019, 17:30 - 18:30
HELMOND
maandag 4 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 4 november 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 4 november 2019, 19:00 - 20:00
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 4 november 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 5 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 5 november 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 5 november 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:00
WERKENDAM
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:00
GOUDA
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:00
EMMEN
dinsdag 5 november 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 5 november 2019, 20:30 - 21:30
GOUDA
dinsdag 5 november 2019, 20:30 - 21:30
EMMEN
woensdag 6 november 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 6 november 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 6 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 6 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 6 november 2019, 19:00 - 20:00
ZAANDAM
woensdag 6 november 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 6 november 2019, 20:30 - 21:30
ZAANDAM
donderdag 7 november 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 7 november 2019, 16:00 - 17:00
AMERSFOORT
donderdag 7 november 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 7 november 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 8 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
maandag 11 november 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 11 november 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 11 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 11 november 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 11 november 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 12 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:00
ALMERE
dinsdag 12 november 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:30
ALMERE
dinsdag 12 november 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / ZUID
woensdag 13 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 13 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 13 november 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
donderdag 14 november 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:00
AMERSFOORT
donderdag 14 november 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
donderdag 14 november 2019, 20:30 - 21:30
AMERSFOORT
vrijdag 15 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 15 november 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
maandag 18 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 18 november 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 18 november 2019, 19:00 - 20:00
VEGHEL
maandag 18 november 2019, 19:00 - 20:00
APPINGEDAM/EEMSHAVEN
maandag 18 november 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
maandag 18 november 2019, 20:30 - 21:30
VEGHEL
dinsdag 19 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 19 november 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 19 november 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 19 november 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 19 november 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
woensdag 20 november 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 20 november 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 20 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 20 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 20 november 2019, 19:00 - 20:00
BERGEN OP ZOOM
woensdag 20 november 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 20 november 2019, 20:30 - 21:30
BERGEN OP ZOOM
donderdag 21 november 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 21 november 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 21 november 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 21 november 2019, 20:30 - 21:30
GRONINGEN
vrijdag 22 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
zaterdag 23 november 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
maandag 25 november 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 25 november 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 25 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 25 november 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 25 november 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 26 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 26 november 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 26 november 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
woensdag 27 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 27 november 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 27 november 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
donderdag 28 november 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 28 november 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 28 november 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
vrijdag 29 november 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 29 november 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
maandag 2 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 2 december 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 2 december 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 3 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 3 december 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 3 december 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:00
WERKENDAM
dinsdag 3 december 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
woensdag 4 december 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 4 december 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 4 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 4 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 4 december 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 4 december 2019, 20:30 - 21:30
NYMEGEN
donderdag 5 december 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 6 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
maandag 9 december 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 9 december 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 9 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 9 december 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 9 december 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 10 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:00
ARNHEM
dinsdag 10 december 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:30
ARNHEM
dinsdag 10 december 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 11 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 11 december 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
donderdag 12 december 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:00
DOETINCHEM
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:30
DOETINCHEM
vrijdag 13 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 13 december 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 16 december 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 16 december 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 17 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
dinsdag 17 december 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
dinsdag 17 december 2019, 16:30 - 17:30
ARNHEM
dinsdag 17 december 2019, 19:00 - 20:00
NIEUWEGEIN
dinsdag 17 december 2019, 20:30 - 21:30
NIEUWEGEIN
woensdag 18 december 2019, 15:00 - 16:00
AMSTERDAM
woensdag 18 december 2019, 16:30 - 17:30
AMSTERDAM
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWOLLE
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:00
BERGEN OP ZOOM
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:30
ZWOLLE
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:30
BERGEN OP ZOOM
donderdag 19 december 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
donderdag 19 december 2019, 19:00 - 20:00
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 19 december 2019, 20:30 - 21:30
ROTTERDAM / CAPELLE
vrijdag 20 december 2019, 15:00 - 16:00
ARNHEM
vrijdag 20 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 20 december 2019, 15:30 - 16:30
ASSEN
zaterdag 21 december 2019, 10:00 - 11:00
ZWYNDRECHT
maandag 23 december 2019, 15:00 - 16:00
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 23 december 2019, 16:30 - 17:30
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 23 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 23 december 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 23 december 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM
dinsdag 24 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
vrijdag 27 december 2019, 15:00 - 16:00
ZWYNDRECHT
maandag 30 december 2019, 19:00 - 20:00
ZWYNDRECHT
maandag 30 december 2019, 19:00 - 20:00
AMSTERDAM
maandag 30 december 2019, 20:30 - 21:30
AMSTERDAM

Trainingsdetails

Aangeboden door:

NCOI Veiligheid
  • vanaf  135.00
  • Nederlands
  • 1 - 20 deelnemers