Veilig werken met de Hoogwerker

Deze hoogwerkercursus is bedoeld voor medewerkers die gebruik maken van hoogwerkers of daarvan gebruik willen gaan maken. Onderstaande type hoogwerker(s) worden behandeld tijdens de training: Cat. 1B: Statische boom hoogwerker Cat. 3A: Mobiele verticale hoogwerker Cat. 3B: Mobiele boom hoogwerker

U heeft gekozen voor de cursus Herhaling veilig werken met de Hoogwerker (HWB). Alles wat u moet weten over deze cursus staat in de Cursusinformatie.

Let op: Je dient de theorie zelf te bestuderen voordat je deelneemt aan de cursus. 

Tijdens de cursus wordt hierover een examen afgenomen. 

Het lesmateriaal kan je gratis downloaden op www.blomopleidingen.nl/downloads

Onderstaande type hoogwerker(s) worden behandeld tijdens de training:

Cat. 1B: Statische boom hoogwerker
Cat. 3A: Mobiele verticale hoogwerker
Cat. 3B: Mobiele boom hoogwerker

Koffie & thee wordt u aangeboden door BLOM opleidingen. Lunch dient u zelf te verzorgen.

E-learning afronden voor theorie (examen) is niet nodig!
Het theorie examen wordt tijdens cursusdag gemaakt.


In de bijlage van de bevestiging vindt u een iCal bestand waarmee u de afspraak voor het examen in uw agenda kunt zetten.

Beschikbare startdata:

donderdag 29 februari 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 29 februari 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 29 februari 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 29 februari 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 1 maart 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 1 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
vrijdag 1 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 4 maart 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 4 maart 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
maandag 4 maart 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 4 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 5 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 5 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
dinsdag 5 maart 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 6 maart 2024, 07:00 - 09:30
Houten
donderdag 7 maart 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 7 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 7 maart 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 7 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 8 maart 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 8 maart 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 8 maart 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 8 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
zaterdag 9 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 11 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 11 maart 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
maandag 11 maart 2024, 13:00 - 15:30
Etten-Leur
dinsdag 12 maart 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 12 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 12 maart 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
dinsdag 12 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 13 maart 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 13 maart 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 13 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 14 maart 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 14 maart 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 14 maart 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 14 maart 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 15 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 15 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
vrijdag 15 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 16 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
zaterdag 16 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 18 maart 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 18 maart 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 18 maart 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 18 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 18 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 19 maart 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 19 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 20 maart 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 20 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 20 maart 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 20 maart 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 20 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 21 maart 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 22 maart 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 22 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 22 maart 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
maandag 25 maart 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 25 maart 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 25 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 25 maart 2024, 07:00 - 09:30
Houten
dinsdag 26 maart 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 26 maart 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 26 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 27 maart 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 27 maart 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 28 maart 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 28 maart 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 28 maart 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 28 maart 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 28 maart 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
donderdag 28 maart 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 29 maart 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 29 maart 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
vrijdag 29 maart 2024, 07:00 - 09:30
Son
vrijdag 29 maart 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
maandag 1 april 2024, 07:00 - 10:30
Amsterdam
maandag 1 april 2024, 11:00 - 14:30
Amsterdam
dinsdag 2 april 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
dinsdag 2 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 3 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 3 april 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 3 april 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
donderdag 4 april 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 4 april 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 4 april 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 4 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 5 april 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 5 april 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 5 april 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 5 april 2024, 07:00 - 09:30
Son
vrijdag 5 april 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
maandag 8 april 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 8 april 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 8 april 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
dinsdag 9 april 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 9 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 9 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 10 april 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 10 april 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 11 april 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 11 april 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 11 april 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 11 april 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 11 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 12 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 12 april 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 12 april 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
zaterdag 13 april 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 15 april 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 15 april 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 15 april 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 15 april 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
maandag 15 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 16 april 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 16 april 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 16 april 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 17 april 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 17 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 17 april 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 17 april 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 17 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 18 april 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 18 april 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
vrijdag 19 april 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 19 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 19 april 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 19 april 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
maandag 22 april 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 22 april 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 22 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 22 april 2024, 07:00 - 09:30
Houten
dinsdag 23 april 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 23 april 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 23 april 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 23 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 24 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 24 april 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 25 april 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 25 april 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 25 april 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 25 april 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 25 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 26 april 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 26 april 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
vrijdag 26 april 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 29 april 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 29 april 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 29 april 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
maandag 29 april 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 30 april 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 1 mei 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 1 mei 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 1 mei 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 1 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
donderdag 2 mei 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 2 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 2 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 2 mei 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 2 mei 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 2 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 3 mei 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 3 mei 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 3 mei 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 3 mei 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 6 mei 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 6 mei 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 7 mei 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 7 mei 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 7 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 7 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 7 mei 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 7 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 8 mei 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 8 mei 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 8 mei 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 8 mei 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 13 mei 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 13 mei 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 13 mei 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 13 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 13 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 14 mei 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 14 mei 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 15 mei 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 15 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 15 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 15 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 16 mei 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 16 mei 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 16 mei 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 17 mei 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 17 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 17 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 21 mei 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 21 mei 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
dinsdag 21 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 21 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 22 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 23 mei 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 23 mei 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 23 mei 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 23 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 23 mei 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 23 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 24 mei 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 24 mei 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 24 mei 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 27 mei 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 27 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 27 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 28 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 29 mei 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 29 mei 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 29 mei 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 30 mei 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 30 mei 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 30 mei 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 30 mei 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 31 mei 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 31 mei 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 31 mei 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 31 mei 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 31 mei 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 31 mei 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 3 juni 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 3 juni 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 4 juni 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 4 juni 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 4 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 4 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 4 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 5 juni 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 5 juni 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 5 juni 2024, 07:00 - 09:30
Son
woensdag 5 juni 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
donderdag 6 juni 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 6 juni 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 6 juni 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 6 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 7 juni 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 7 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 7 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 7 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 8 juni 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 10 juni 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 10 juni 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 10 juni 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 10 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 10 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 11 juni 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 11 juni 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 12 juni 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 12 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 12 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 12 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 12 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
donderdag 13 juni 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 13 juni 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 13 juni 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
donderdag 13 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 14 juni 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 14 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 17 juni 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 17 juni 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 17 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 17 juni 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 17 juni 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
maandag 17 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 18 juni 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 18 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 18 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 19 juni 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 19 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 20 juni 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 20 juni 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 20 juni 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 20 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 20 juni 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 20 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 21 juni 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 21 juni 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 21 juni 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 24 juni 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 24 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 24 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 24 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 25 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 26 juni 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 26 juni 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 26 juni 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 27 juni 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 27 juni 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 27 juni 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 27 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 28 juni 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 28 juni 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 28 juni 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 28 juni 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 28 juni 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 28 juni 2024, 07:00 - 09:30
Son
vrijdag 28 juni 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 1 juli 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 1 juli 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 2 juli 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 2 juli 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 2 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 2 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 2 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 3 juli 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 3 juli 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 3 juli 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 3 juli 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 4 juli 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 4 juli 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 4 juli 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 5 juli 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 5 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 5 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 5 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 6 juli 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 8 juli 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 8 juli 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 8 juli 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 8 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 8 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 9 juli 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 9 juli 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 10 juli 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 10 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 10 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 10 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 10 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
donderdag 11 juli 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 11 juli 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 11 juli 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 12 juli 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 12 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 15 juli 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 15 juli 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 15 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 15 juli 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 15 juli 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
dinsdag 16 juli 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 16 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 16 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 17 juli 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 17 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 18 juli 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 18 juli 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 18 juli 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 18 juli 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 18 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 18 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 19 juli 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 19 juli 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 19 juli 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 22 juli 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 22 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 22 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 23 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 24 juli 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 24 juli 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 24 juli 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 25 juli 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 25 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 25 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 26 juli 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 26 juli 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 26 juli 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 26 juli 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 26 juli 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 26 juli 2024, 07:00 - 09:30
Son
vrijdag 26 juli 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
maandag 29 juli 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 29 juli 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 30 juli 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 30 juli 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 30 juli 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 30 juli 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 31 juli 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 31 juli 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 31 juli 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 31 juli 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 1 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 1 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 1 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 2 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 2 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 2 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 5 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 5 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 5 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 5 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 5 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 6 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 6 augustus 2024, 07:00 - 10:30
Schiedam
dinsdag 6 augustus 2024, 11:00 - 14:30
Schiedam
woensdag 7 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 7 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 7 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 7 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 7 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
donderdag 8 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 8 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 8 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 9 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 9 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 12 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 12 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 12 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 12 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 12 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
dinsdag 13 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 13 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 13 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 14 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 14 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 15 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 15 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 15 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 15 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 15 augustus 2024, 07:00 - 10:30
Schiedam
donderdag 15 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 15 augustus 2024, 11:00 - 14:30
Schiedam
vrijdag 16 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 16 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 16 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 19 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 19 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 19 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 19 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 20 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 21 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 21 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 21 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 22 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 22 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 22 augustus 2024, 07:00 - 10:30
Schiedam
donderdag 22 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 22 augustus 2024, 11:00 - 14:30
Schiedam
vrijdag 23 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 23 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 23 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 23 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 23 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 23 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 26 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 26 augustus 2024, 07:00 - 10:30
Schiedam
maandag 26 augustus 2024, 11:00 - 14:30
Schiedam
dinsdag 27 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 27 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 27 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 27 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 27 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 28 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 28 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 28 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 28 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Son
woensdag 28 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
donderdag 29 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 29 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 29 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 30 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 30 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 30 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 30 augustus 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 31 augustus 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 2 september 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 2 september 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 2 september 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 2 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 2 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 3 september 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 3 september 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 4 september 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 4 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 4 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 4 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 5 september 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 5 september 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 5 september 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 6 september 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 6 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 9 september 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 9 september 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 9 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 9 september 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 9 september 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
maandag 9 september 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 10 september 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 10 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 10 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 11 september 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 11 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 12 september 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 12 september 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 12 september 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 12 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 12 september 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 12 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 13 september 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 13 september 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 13 september 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 16 september 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 16 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 16 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 17 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 18 september 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 18 september 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 18 september 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 19 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 19 september 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 19 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 19 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 20 september 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 20 september 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 20 september 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 20 september 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 20 september 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 20 september 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 23 september 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 23 september 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 24 september 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 24 september 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 24 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 24 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 24 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 25 september 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 25 september 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 25 september 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 25 september 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 26 september 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 26 september 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 26 september 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 27 september 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 27 september 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 27 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 27 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 28 september 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 30 september 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 30 september 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 30 september 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 30 september 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 30 september 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 30 september 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 1 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 1 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 2 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 2 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 2 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 2 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 3 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 3 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 3 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 4 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 4 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 7 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 7 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 7 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 7 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 7 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
dinsdag 8 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 8 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 8 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 9 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 9 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 10 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 10 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 10 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 10 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 10 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 10 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 11 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 11 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 11 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 14 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 14 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 14 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
maandag 14 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
dinsdag 15 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 16 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 16 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 16 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 17 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 17 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 17 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 17 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 18 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 18 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 18 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 18 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 18 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 18 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 21 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 21 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 22 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 22 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 22 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 22 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 22 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 23 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 23 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 23 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 23 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 24 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 24 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 25 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 25 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
vrijdag 25 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 25 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 25 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 26 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 28 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 28 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 28 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 28 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 28 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 29 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 29 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 29 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
woensdag 30 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 30 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 30 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 30 oktober 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
donderdag 31 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 31 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 31 oktober 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 1 november 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 1 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 4 november 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 4 november 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 4 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 4 november 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 4 november 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
dinsdag 5 november 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 5 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 5 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 6 november 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 6 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 7 november 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
donderdag 7 november 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 7 november 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 7 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 7 november 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 7 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 8 november 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 8 november 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 8 november 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 11 november 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 11 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 11 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 12 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 12 november 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
woensdag 13 november 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 13 november 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 13 november 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 14 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 14 november 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 14 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 14 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 15 november 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 15 november 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 15 november 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 15 november 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 15 november 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 15 november 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 18 november 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 18 november 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
dinsdag 19 november 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 19 november 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 19 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 19 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 19 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 20 november 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 20 november 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 20 november 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 20 november 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 21 november 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 21 november 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 21 november 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 22 november 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 22 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 22 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 22 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
zaterdag 23 november 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 25 november 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
maandag 25 november 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 25 november 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 25 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 25 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 26 november 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
dinsdag 26 november 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
woensdag 27 november 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
woensdag 27 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
woensdag 27 november 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
woensdag 27 november 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 27 november 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
donderdag 28 november 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
donderdag 28 november 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 28 november 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
vrijdag 29 november 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 29 november 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 2 december 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 2 december 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
maandag 2 december 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
maandag 2 december 2024, 07:00 - 09:30
Houten
maandag 2 december 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
dinsdag 3 december 2024, 07:00 - 09:30
Assen
dinsdag 3 december 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 3 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 4 december 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
woensdag 4 december 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 5 december 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
donderdag 5 december 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 5 december 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
donderdag 5 december 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 5 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 6 december 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
vrijdag 6 december 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 6 december 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
vrijdag 6 december 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 9 december 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
maandag 9 december 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
maandag 9 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 10 december 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 10 december 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
woensdag 11 december 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
woensdag 11 december 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 11 december 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
donderdag 12 december 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
donderdag 12 december 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
donderdag 12 december 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
donderdag 12 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
vrijdag 13 december 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
vrijdag 13 december 2024, 07:00 - 09:30
Emmen
vrijdag 13 december 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 13 december 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
vrijdag 13 december 2024, 07:00 - 09:30
Wijchen
vrijdag 13 december 2024, 07:00 - 09:30
Son
maandag 16 december 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
maandag 16 december 2024, 07:00 - 09:30
Schiedam
maandag 16 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
dinsdag 17 december 2024, 07:00 - 09:30
Barneveld
dinsdag 17 december 2024, 07:00 - 09:30
Heerenveen
dinsdag 17 december 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
dinsdag 17 december 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
dinsdag 17 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle
woensdag 18 december 2024, 07:00 - 09:30
Houten
woensdag 18 december 2024, 07:00 - 09:30
Tilburg
woensdag 18 december 2024, 07:00 - 09:30
Venlo
woensdag 18 december 2024, 07:00 - 09:30
Son
donderdag 19 december 2024, 07:00 - 09:30
Amsterdam
donderdag 19 december 2024, 07:00 - 09:30
Assen
donderdag 19 december 2024, 07:00 - 09:30
Geleen
donderdag 19 december 2024, 07:00 - 09:30
Etten-Leur
vrijdag 20 december 2024, 07:00 - 09:30
Hengelo
vrijdag 20 december 2024, 07:00 - 09:30
Zwolle
vrijdag 20 december 2024, 07:30 - 10:00
Zoetermeer
maandag 23 december 2024, 07:30 - 10:00
Zwolle

Trainingsdetails

Aangeboden door:

BLOM
  • vanaf  225.00
  • Nederlands
  • 1 - 3 deelnemers