Bedrijfshulpverlening E-learning + Klassikaal

Na het volgen van deze training ben je als BHV'er in staat om te handelen in het geval van een calamiteit. In de e-learning leer je alles wat je moet weten over bedrijfshulpverlening en tijdens de praktijkbijeenkomst leer je stapsgewijs de diverse BHV-handelingen uit te voeren.

Je bereidt je voor op de praktijkbijeenkomst door middel van een e-learning.

De e-learning is een adaptieve e-learning wat betekent dat het wordt afgestemd op jouw kennis en ervaring. In de 112BHV Academy onder het kopje 'Links' staat de handleiding Memotrainer App. Deze handleiding beschrijft hoe je de Memotrainer App kunt installeren en gebruiken om de e-learning via een smartphone of tablet te volgen.

Praktijkbijeenkomst:

Tijdens de praktijkbijeenkomst leer je stapsgewijs de diverse praktische BHV-handelingen uit te voeren. De trainer beoordeelt tijdens de praktijkbijeenkomst of je in staat bent om de BHV-theorie en -handelingen in de praktijk te brengen. Basis- en herhalingscursisten volgen samen een praktijkbijeenkomst, op deze manier leer je van en met elkaar. De praktijkbijeenkomst duurt 4 uur.

Deze training bevat praktijkonderdelen met als doel het zo realistisch mogelijk oefenen. Draag daarom comfortabele kleding die vuil mag worden. Let hierbij op om geen loshangende en/of snel brandbare kleding te dragen. Indien je veiligheidsschoenen hebt, neem deze dan mee, draag anders stevige gesloten, platte schoenen. Doe sieraden af. De instructeur zal tijdens de training altijd beoordelen of de situatie veilig is. Zo ook jouw kleding. Daarnaast geldt dat je fysiek in staat moet zijn om praktische handelingen uit te voeren.

Certificaat:

Als je bent geslaagd voor de e-learning èn de praktijkbijeenkomst met goed gevolg hebt doorlopen, dan ontvang je na afloop het BHV-certificaat van 112BHV.

Beschikbare startdata:

woensdag 7 december 2022, 08:30 - 12:30
Ede
woensdag 7 december 2022, 08:30 - 12:30
Zwolle
woensdag 7 december 2022, 08:30 - 12:30
Heerenveen
woensdag 7 december 2022, 09:00 - 13:00
Rotterdam
vrijdag 9 december 2022, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 12 december 2022, 08:30 - 12:30
TILBURG
maandag 12 december 2022, 08:30 - 12:30
Hoogland (Amersfoort)
maandag 12 december 2022, 09:00 - 13:00
Rotterdam
woensdag 14 december 2022, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
woensdag 14 december 2022, 08:30 - 12:30
Hengelo
donderdag 15 december 2022, 09:00 - 13:00
Rotterdam
maandag 19 december 2022, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 19 december 2022, 09:00 - 13:00
Houten
woensdag 11 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
donderdag 12 januari 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
donderdag 12 januari 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
donderdag 12 januari 2023, 13:00 - 17:00
Son en Breugel
vrijdag 13 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
maandag 16 januari 2023, 08:30 - 12:30
Goes
maandag 16 januari 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
maandag 16 januari 2023, 08:30 - 12:30
Ede
maandag 16 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
maandag 16 januari 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
maandag 16 januari 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
maandag 16 januari 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
maandag 16 januari 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 16 januari 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 16 januari 2023, 13:00 - 17:00
Goes
maandag 16 januari 2023, 13:30 - 17:30
Hoogland (Amersfoort)
maandag 16 januari 2023, 13:30 - 17:30
Capelle aan den IJssel
maandag 16 januari 2023, 13:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 18 januari 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
vrijdag 20 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
maandag 23 januari 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
maandag 23 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
maandag 23 januari 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
maandag 23 januari 2023, 08:30 - 12:30
Horst
maandag 23 januari 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
maandag 23 januari 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 23 januari 2023, 13:00 - 17:00
ETTEN-LEUR
maandag 23 januari 2023, 13:00 - 17:00
Zoetermeer
maandag 23 januari 2023, 13:30 - 17:30
Bunnik
woensdag 25 januari 2023, 08:30 - 12:30
Ede
woensdag 25 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
woensdag 25 januari 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 26 januari 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 30 januari 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
donderdag 2 februari 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
donderdag 2 februari 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 2 februari 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
woensdag 8 februari 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
woensdag 8 februari 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
woensdag 8 februari 2023, 08:30 - 12:30
Horst
woensdag 8 februari 2023, 08:30 - 12:30
Ede
woensdag 8 februari 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
donderdag 9 februari 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
donderdag 9 februari 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
donderdag 9 februari 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
vrijdag 10 februari 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
maandag 13 februari 2023, 08:30 - 12:30
Ede
maandag 13 februari 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
maandag 13 februari 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 13 februari 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 13 februari 2023, 13:00 - 17:00
Zwolle
maandag 13 februari 2023, 13:30 - 17:30
Bunnik
dinsdag 14 februari 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
dinsdag 14 februari 2023, 13:00 - 17:00
Zoetermeer
woensdag 15 februari 2023, 08:30 - 12:30
Goes
woensdag 15 februari 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
woensdag 15 februari 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
woensdag 15 februari 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 16 februari 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
woensdag 22 februari 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
dinsdag 7 maart 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
woensdag 8 maart 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
woensdag 8 maart 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
donderdag 9 maart 2023, 08:30 - 12:30
Ede
donderdag 9 maart 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 9 maart 2023, 13:00 - 17:00
Ede
donderdag 9 maart 2023, 13:30 - 17:30
Capelle aan den IJssel
vrijdag 10 maart 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
maandag 13 maart 2023, 13:30 - 17:30
Amsterdam
dinsdag 14 maart 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
dinsdag 14 maart 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
woensdag 15 maart 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
woensdag 15 maart 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
donderdag 16 maart 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
donderdag 16 maart 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
donderdag 16 maart 2023, 13:30 - 17:30
Bunnik
vrijdag 17 maart 2023, 08:30 - 12:30
Goes
vrijdag 17 maart 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
vrijdag 17 maart 2023, 08:30 - 12:30
Horst
maandag 20 maart 2023, 08:30 - 12:30
Ede
maandag 20 maart 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
maandag 20 maart 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 20 maart 2023, 13:00 - 17:00
Ede
woensdag 22 maart 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
donderdag 23 maart 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
donderdag 23 maart 2023, 13:00 - 17:00
Zwolle
vrijdag 24 maart 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 27 maart 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
maandag 27 maart 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
maandag 27 maart 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
maandag 27 maart 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
maandag 27 maart 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
maandag 27 maart 2023, 13:00 - 17:00
ETTEN-LEUR
maandag 27 maart 2023, 13:00 - 17:00
Zoetermeer
maandag 27 maart 2023, 13:00 - 17:00
Son en Breugel
maandag 27 maart 2023, 13:30 - 17:30
Hoogland (Amersfoort)
dinsdag 28 maart 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
vrijdag 31 maart 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 3 april 2023, 08:30 - 12:30
Goes
maandag 3 april 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
maandag 3 april 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
maandag 3 april 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
maandag 3 april 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 3 april 2023, 13:00 - 17:00
Goes
dinsdag 4 april 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
woensdag 5 april 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
woensdag 5 april 2023, 08:30 - 12:30
Ede
woensdag 5 april 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
woensdag 12 april 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
woensdag 12 april 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
woensdag 12 april 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
donderdag 13 april 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
donderdag 13 april 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
donderdag 13 april 2023, 13:30 - 17:30
Bunnik
maandag 17 april 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
maandag 17 april 2023, 08:30 - 12:30
Horst
maandag 17 april 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
maandag 17 april 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 17 april 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 17 april 2023, 13:30 - 17:30
Capelle aan den IJssel
dinsdag 18 april 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
dinsdag 18 april 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
dinsdag 18 april 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
dinsdag 18 april 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
dinsdag 18 april 2023, 13:00 - 17:00
ETTEN-LEUR
woensdag 19 april 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
woensdag 19 april 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
donderdag 20 april 2023, 08:30 - 12:30
Goes
donderdag 20 april 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
vrijdag 21 april 2023, 08:30 - 12:30
Ede
maandag 8 mei 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 8 mei 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
dinsdag 9 mei 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
dinsdag 9 mei 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
dinsdag 9 mei 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
dinsdag 9 mei 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
dinsdag 9 mei 2023, 13:30 - 17:30
Capelle aan den IJssel
donderdag 11 mei 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
vrijdag 12 mei 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
vrijdag 12 mei 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
maandag 15 mei 2023, 08:30 - 12:30
Goes
maandag 15 mei 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
maandag 15 mei 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
maandag 15 mei 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
maandag 15 mei 2023, 08:30 - 12:30
Ede
maandag 15 mei 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
maandag 15 mei 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
maandag 15 mei 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 15 mei 2023, 13:00 - 17:00
ETTEN-LEUR
maandag 15 mei 2023, 13:00 - 17:00
Zoetermeer
maandag 15 mei 2023, 13:00 - 17:00
Zaandam
maandag 15 mei 2023, 13:00 - 17:00
Ede
dinsdag 16 mei 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
dinsdag 16 mei 2023, 08:30 - 12:30
Horst
dinsdag 16 mei 2023, 13:00 - 17:00
Son en Breugel
maandag 22 mei 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
maandag 22 mei 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
maandag 22 mei 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
maandag 22 mei 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 22 mei 2023, 13:00 - 17:00
Zwolle
dinsdag 23 mei 2023, 08:30 - 12:30
Ede
dinsdag 23 mei 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
dinsdag 23 mei 2023, 13:30 - 17:30
Amsterdam
woensdag 24 mei 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
donderdag 25 mei 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
dinsdag 30 mei 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
woensdag 31 mei 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
woensdag 31 mei 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
woensdag 31 mei 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
donderdag 1 juni 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 1 juni 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
donderdag 1 juni 2023, 13:30 - 17:30
Amsterdam
dinsdag 6 juni 2023, 08:30 - 12:30
Goes
woensdag 7 juni 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
woensdag 7 juni 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 8 juni 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
vrijdag 9 juni 2023, 08:30 - 12:30
Ede
vrijdag 9 juni 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 12 juni 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
woensdag 14 juni 2023, 08:30 - 12:30
Horst
woensdag 14 juni 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
woensdag 14 juni 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
donderdag 15 juni 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
donderdag 15 juni 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
donderdag 15 juni 2023, 13:00 - 17:00
Zoetermeer
vrijdag 16 juni 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
vrijdag 16 juni 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
maandag 19 juni 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
maandag 19 juni 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 19 juni 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
maandag 19 juni 2023, 13:00 - 17:00
Son en Breugel
maandag 19 juni 2023, 13:30 - 17:30
Capelle aan den IJssel
maandag 19 juni 2023, 13:30 - 17:30
Bunnik
woensdag 21 juni 2023, 08:30 - 12:30
Ede
woensdag 21 juni 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
woensdag 21 juni 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
woensdag 21 juni 2023, 13:00 - 17:00
GRONINGEN
maandag 26 juni 2023, 08:30 - 12:30
Goes
maandag 26 juni 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
maandag 26 juni 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
maandag 26 juni 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
maandag 26 juni 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
maandag 26 juni 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
maandag 26 juni 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 26 juni 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
maandag 26 juni 2023, 13:00 - 17:00
ETTEN-LEUR
maandag 26 juni 2023, 13:30 - 17:30
Hoogland (Amersfoort)
maandag 26 juni 2023, 13:30 - 17:30
Capelle aan den IJssel
maandag 26 juni 2023, 13:30 - 17:30
Amsterdam
dinsdag 27 juni 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
woensdag 28 juni 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
woensdag 28 juni 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
donderdag 29 juni 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
donderdag 29 juni 2023, 08:30 - 12:30
Ede
donderdag 29 juni 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
maandag 3 juli 2023, 08:30 - 12:30
Ede
maandag 3 juli 2023, 09:00 - 13:00
Bunnik
dinsdag 4 juli 2023, 08:30 - 12:30
Zoetermeer
woensdag 5 juli 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
donderdag 6 juli 2023, 08:30 - 12:30
Zwolle
donderdag 6 juli 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
donderdag 6 juli 2023, 13:30 - 17:30
Amsterdam
maandag 10 juli 2023, 08:30 - 12:30
Zaandam
maandag 10 juli 2023, 08:30 - 12:30
Hengelo
maandag 10 juli 2023, 09:00 - 13:00
Capelle aan den IJssel
maandag 10 juli 2023, 09:00 - 13:00
Amsterdam
dinsdag 11 juli 2023, 08:30 - 12:30
Son en Breugel
dinsdag 11 juli 2023, 13:00 - 17:00
Son en Breugel
woensdag 12 juli 2023, 08:30 - 12:30
Goes
woensdag 12 juli 2023, 08:30 - 12:30
ETTEN-LEUR
woensdag 12 juli 2023, 08:30 - 12:30
Nuth
woensdag 12 juli 2023, 08:30 - 12:30
GRONINGEN
woensdag 12 juli 2023, 08:30 - 12:30
Heerenveen
woensdag 12 juli 2023, 09:00 - 13:00
Hoogland (Amersfoort)
woensdag 12 juli 2023, 13:00 - 17:00
ETTEN-LEUR
donderdag 13 juli 2023, 08:30 - 12:30
Horst

Trainingsdetails

Aangeboden door:

112BHV
  • vanaf  195.00
  • Nederlands
  • 10 - 15 deelnemers