VCA voor Leidinggevenden (VOL-VCA) boek en examen

Lesboek + Examen VOL-VCA: Door middel van het lesboek bereidt u zichzelf individueel voor op het examen. Het examen wordt afgenomen door Koninklijke PBNA, als strategisch samenwerkingspartner van NCOI Techniek & Veiligheid. Als u het examen behaalt bent u verzekerd van een hoogstaand, en door de markt zeer gewaardeerde diploma. Het diploma is 10 jaar geldig.

Beschikbare startdata:

maandag 27 mei 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 27 mei 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 27 mei 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 27 mei 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 27 mei 2019, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 27 mei 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 27 mei 2019, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 27 mei 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 27 mei 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 27 mei 2019, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 27 mei 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 27 mei 2019, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 27 mei 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
dinsdag 28 mei 2019, 13:30 - 14:45
VENLO (Blerick)
dinsdag 28 mei 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 28 mei 2019, 15:00 - 16:15
VENLO (Blerick)
dinsdag 28 mei 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 28 mei 2019, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 28 mei 2019, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 28 mei 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 28 mei 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 28 mei 2019, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 28 mei 2019, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 28 mei 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 29 mei 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 29 mei 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 29 mei 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 29 mei 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 29 mei 2019, 20:30 - 21:45
TERNEUZEN
vrijdag 31 mei 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 31 mei 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
maandag 3 juni 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 3 juni 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 3 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 3 juni 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 3 juni 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 3 juni 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 3 juni 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
dinsdag 4 juni 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 4 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 4 juni 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 4 juni 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 4 juni 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 4 juni 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 4 juni 2019, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 4 juni 2019, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 4 juni 2019, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 4 juni 2019, 20:30 - 21:45
EMMEN
woensdag 5 juni 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
woensdag 5 juni 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 5 juni 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 5 juni 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 5 juni 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
NYMEGEN
woensdag 5 juni 2019, 19:00 - 20:15
HEERENVEEN
woensdag 5 juni 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 5 juni 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 5 juni 2019, 20:30 - 21:45
BRIELLE
woensdag 5 juni 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 5 juni 2019, 20:30 - 21:45
NYMEGEN
woensdag 5 juni 2019, 20:30 - 21:45
HEERENVEEN
donderdag 6 juni 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 6 juni 2019, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 6 juni 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 6 juni 2019, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 6 juni 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 6 juni 2019, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 6 juni 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 6 juni 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 6 juni 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 6 juni 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 6 juni 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 6 juni 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 6 juni 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 6 juni 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 7 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 11 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 11 juni 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 11 juni 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 11 juni 2019, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 11 juni 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 11 juni 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 11 juni 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 11 juni 2019, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 11 juni 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 12 juni 2019, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RYK
woensdag 12 juni 2019, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RYK
woensdag 12 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 12 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 12 juni 2019, 19:00 - 20:15
ASSEN
woensdag 12 juni 2019, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 12 juni 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 12 juni 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 12 juni 2019, 20:30 - 21:45
ASSEN
woensdag 12 juni 2019, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
woensdag 12 juni 2019, 20:30 - 21:45
TERNEUZEN
donderdag 13 juni 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 13 juni 2019, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 13 juni 2019, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 13 juni 2019, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 13 juni 2019, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 13 juni 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 13 juni 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 13 juni 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 13 juni 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 13 juni 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 13 juni 2019, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 13 juni 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 13 juni 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 13 juni 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 13 juni 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 13 juni 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 14 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 14 juni 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 17 juni 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 17 juni 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 17 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 17 juni 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 17 juni 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 17 juni 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 17 juni 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 17 juni 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
maandag 17 juni 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
dinsdag 18 juni 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 18 juni 2019, 15:00 - 16:15
BREDA
dinsdag 18 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 18 juni 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 18 juni 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 18 juni 2019, 16:30 - 17:45
BREDA
dinsdag 18 juni 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 18 juni 2019, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 18 juni 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 18 juni 2019, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 18 juni 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 18 juni 2019, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
dinsdag 18 juni 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 18 juni 2019, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 18 juni 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
woensdag 19 juni 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 19 juni 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 19 juni 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 19 juni 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 19 juni 2019, 19:00 - 20:15
NYMEGEN
woensdag 19 juni 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 19 juni 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 19 juni 2019, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 19 juni 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
woensdag 19 juni 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 19 juni 2019, 20:30 - 21:45
NYMEGEN
donderdag 20 juni 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 20 juni 2019, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 20 juni 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 20 juni 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 20 juni 2019, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
BEVERWYK
donderdag 20 juni 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
BEVERWYK
donderdag 20 juni 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
vrijdag 21 juni 2019, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 21 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 21 juni 2019, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 24 juni 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 24 juni 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 24 juni 2019, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 24 juni 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 24 juni 2019, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 24 juni 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 24 juni 2019, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 24 juni 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
maandag 24 juni 2019, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
dinsdag 25 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 25 juni 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 25 juni 2019, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 25 juni 2019, 19:00 - 20:15
HOOFDDORP
dinsdag 25 juni 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 25 juni 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 25 juni 2019, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 25 juni 2019, 20:30 - 21:45
HOOFDDORP
dinsdag 25 juni 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 26 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 26 juni 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 26 juni 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 26 juni 2019, 19:00 - 20:15
VENLO (Blerick)
woensdag 26 juni 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 26 juni 2019, 20:30 - 21:45
TERNEUZEN
woensdag 26 juni 2019, 20:30 - 21:45
VENLO (Blerick)
donderdag 27 juni 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 27 juni 2019, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 27 juni 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 27 juni 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 27 juni 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 27 juni 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 27 juni 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 27 juni 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 27 juni 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 27 juni 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 27 juni 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 27 juni 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 28 juni 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 28 juni 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
vrijdag 28 juni 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
zaterdag 29 juni 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
maandag 1 juli 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 1 juli 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 1 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 1 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 1 juli 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 1 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 1 juli 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
dinsdag 2 juli 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 2 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 2 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 2 juli 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 2 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 2 juli 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 2 juli 2019, 19:00 - 20:15
GOUDA
dinsdag 2 juli 2019, 19:00 - 20:15
EMMEN
dinsdag 2 juli 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 2 juli 2019, 20:30 - 21:45
GOUDA
dinsdag 2 juli 2019, 20:30 - 21:45
EMMEN
dinsdag 2 juli 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 3 juli 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
woensdag 3 juli 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 3 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 3 juli 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 3 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 3 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 3 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 3 juli 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 3 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 3 juli 2019, 19:00 - 20:15
NYMEGEN
woensdag 3 juli 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 3 juli 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 3 juli 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
woensdag 3 juli 2019, 20:30 - 21:45
NYMEGEN
donderdag 4 juli 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 4 juli 2019, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 4 juli 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 4 juli 2019, 16:00 - 17:15
AMERSFOORT
donderdag 4 juli 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 4 juli 2019, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 4 juli 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 4 juli 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 4 juli 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 4 juli 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 4 juli 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 4 juli 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 4 juli 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 4 juli 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 5 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 8 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 8 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 8 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 8 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 8 juli 2019, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 8 juli 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 8 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 8 juli 2019, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 8 juli 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
dinsdag 9 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 9 juli 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 9 juli 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 9 juli 2019, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 9 juli 2019, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 9 juli 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 9 juli 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 9 juli 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
dinsdag 9 juli 2019, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 9 juli 2019, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
dinsdag 9 juli 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
woensdag 10 juli 2019, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RYK
woensdag 10 juli 2019, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RYK
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
ASSEN
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 10 juli 2019, 19:00 - 20:15
HEERENVEEN
woensdag 10 juli 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 10 juli 2019, 20:30 - 21:45
ASSEN
woensdag 10 juli 2019, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
woensdag 10 juli 2019, 20:30 - 21:45
BRIELLE
woensdag 10 juli 2019, 20:30 - 21:45
TERNEUZEN
woensdag 10 juli 2019, 20:30 - 21:45
HEERENVEEN
donderdag 11 juli 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 11 juli 2019, 15:00 - 16:15
GELEEN
donderdag 11 juli 2019, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 11 juli 2019, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 11 juli 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 11 juli 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 12 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 12 juli 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
maandag 15 juli 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 15 juli 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 15 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 15 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 15 juli 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 15 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 15 juli 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
dinsdag 16 juli 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 16 juli 2019, 15:00 - 16:15
BREDA
dinsdag 16 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 16 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 16 juli 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 16 juli 2019, 16:30 - 17:45
BREDA
dinsdag 16 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 16 juli 2019, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 16 juli 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 16 juli 2019, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 16 juli 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
woensdag 17 juli 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 17 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 17 juli 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 17 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 17 juli 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 17 juli 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 17 juli 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 17 juli 2019, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 17 juli 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 18 juli 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 18 juli 2019, 15:00 - 16:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 18 juli 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 18 juli 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 18 juli 2019, 16:30 - 17:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 18 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 18 juli 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 18 juli 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 18 juli 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 18 juli 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 18 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
donderdag 18 juli 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 18 juli 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 18 juli 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 18 juli 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 19 juli 2019, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 19 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 19 juli 2019, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 22 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 22 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 22 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 22 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 22 juli 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 22 juli 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 22 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 22 juli 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 22 juli 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
dinsdag 23 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 23 juli 2019, 15:00 - 16:15
VENLO (Blerick)
dinsdag 23 juli 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 23 juli 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
woensdag 24 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 24 juli 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 24 juli 2019, 20:30 - 21:45
TERNEUZEN
donderdag 25 juli 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 25 juli 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 25 juli 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 25 juli 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 25 juli 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 25 juli 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 25 juli 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
vrijdag 26 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 26 juli 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
zaterdag 27 juli 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
maandag 29 juli 2019, 16:00 - 17:15
HELMOND
maandag 29 juli 2019, 17:30 - 18:45
HELMOND
maandag 29 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 29 juli 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 29 juli 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 29 juli 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 29 juli 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
dinsdag 30 juli 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 30 juli 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 30 juli 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 30 juli 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 30 juli 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 30 juli 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
woensdag 31 juli 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
woensdag 31 juli 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 31 juli 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 31 juli 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
donderdag 1 augustus 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 1 augustus 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 1 augustus 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 1 augustus 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 1 augustus 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
vrijdag 2 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 5 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 5 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 5 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 5 augustus 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 5 augustus 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
dinsdag 6 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 6 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 6 augustus 2019, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 6 augustus 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 6 augustus 2019, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
woensdag 7 augustus 2019, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RYK
woensdag 7 augustus 2019, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RYK
woensdag 7 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 7 augustus 2019, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 7 augustus 2019, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 8 augustus 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 8 augustus 2019, 15:00 - 16:15
S GRAVENHAGE
donderdag 8 augustus 2019, 16:30 - 17:45
S GRAVENHAGE
donderdag 8 augustus 2019, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 8 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
donderdag 8 augustus 2019, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
donderdag 8 augustus 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
vrijdag 9 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 12 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 13 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 13 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 13 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 13 augustus 2019, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 13 augustus 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 13 augustus 2019, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 13 augustus 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
woensdag 14 augustus 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 14 augustus 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 14 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 14 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 14 augustus 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 14 augustus 2019, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 14 augustus 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 15 augustus 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 15 augustus 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 15 augustus 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 15 augustus 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 15 augustus 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
vrijdag 16 augustus 2019, 14:00 - 15:15
ASSEN
vrijdag 16 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
vrijdag 16 augustus 2019, 15:30 - 16:45
ASSEN
maandag 19 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 19 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / CAPELLE
maandag 19 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 19 augustus 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 19 augustus 2019, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 19 augustus 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 19 augustus 2019, 20:30 - 21:45
TILBURG
dinsdag 20 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 20 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 20 augustus 2019, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 20 augustus 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 20 augustus 2019, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 21 augustus 2019, 19:00 - 20:15
VENLO (Blerick)
woensdag 21 augustus 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 21 augustus 2019, 20:30 - 21:45
VENLO (Blerick)
donderdag 22 augustus 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 22 augustus 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 22 augustus 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 22 augustus 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
vrijdag 23 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 26 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
dinsdag 27 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 27 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ARNHEM
dinsdag 27 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
woensdag 28 augustus 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 15:00 - 16:15
AMSTERDAM
woensdag 28 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 16:30 - 17:45
AMSTERDAM
woensdag 28 augustus 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / BARENDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
woensdag 28 augustus 2019, 19:00 - 20:15
HEERENVEEN
woensdag 28 augustus 2019, 20:30 - 21:45
HEERENVEEN
donderdag 29 augustus 2019, 15:00 - 16:15
EINDHOVEN
donderdag 29 augustus 2019, 16:00 - 17:15
ZWYNDRECHT
donderdag 29 augustus 2019, 16:30 - 17:45
EINDHOVEN
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 29 augustus 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 29 augustus 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 29 augustus 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
vrijdag 30 augustus 2019, 15:00 - 16:15
ZWYNDRECHT
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
EMMELOORD
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
ALKMAAR
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
HENGELO
maandag 2 september 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN-ZUIDBROEK
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
EMMELOORD
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
ALKMAAR
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
HENGELO
maandag 2 september 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN-ZUIDBROEK
dinsdag 3 september 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / BARENDRECHT
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 september 2019, 19:00 - 20:15
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
NIEUWEGEIN
dinsdag 3 september 2019, 20:30 - 21:45
VELDHOVEN (EINDHOVEN)
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
ZWOLLE
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
TERNEUZEN
woensdag 4 september 2019, 19:00 - 20:15
VENLO (Blerick)
woensdag 4 september 2019, 20:30 - 21:45
ZWOLLE
woensdag 4 september 2019, 20:30 - 21:45
VENLO (Blerick)
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
BREDA
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
S GRAVENHAGE
donderdag 5 september 2019, 19:00 - 20:15
AMERSFOORT
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
S HERTOGENBOSCH
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
BREDA
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
S GRAVENHAGE
donderdag 5 september 2019, 20:30 - 21:45
AMERSFOORT
maandag 9 september 2019, 19:00 - 20:15
APELDOORN
maandag 9 september 2019, 20:30 - 21:45
APELDOORN
dinsdag 10 september 2019, 15:00 - 16:15
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 september 2019, 16:30 - 17:45
ROTTERDAM / HOOGVLIET
dinsdag 10 september 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
woensdag 11 september 2019, 15:00 - 16:15
SCHIPHOL RYK
woensdag 11 september 2019, 16:30 - 17:45
SCHIPHOL RYK
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
NYMEGEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
GELEEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
BRIELLE
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
HEERENVEEN
woensdag 11 september 2019, 19:00 - 20:15
ZAANDAM
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
NYMEGEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
GELEEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
HEERENVEEN
woensdag 11 september 2019, 20:30 - 21:45
ZAANDAM
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
GRONINGEN
donderdag 12 september 2019, 19:00 - 20:15
VLISSINGEN
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / CAPELLE
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:45
GRONINGEN
donderdag 12 september 2019, 20:30 - 21:45
VLISSINGEN
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
MAASTRICHT
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
ASSEN
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 september 2019, 19:00 - 20:15
ALMERE
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
MAASTRICHT
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
ASSEN
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
ROTTERDAM / ZUID
dinsdag 17 september 2019, 20:30 - 21:45
ALMERE
woensdag 18 september 2019, 19:00 - 20:15
SCHIEDAM
woensdag 18 september 2019, 20:30 - 21:45
SCHIEDAM
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
KAPELLE
donderdag 19 september 2019, 19:00 - 20:15
EINDHOVEN
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:45
KAPELLE
donderdag 19 september 2019, 20:30 - 21:45
EINDHOVEN
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
TILBURG
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 19:00 - 20:15
VEGHEL
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:45
TILBURG
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:45
AMSTERDAM
maandag 23 september 2019, 20:30 - 21:45
VEGHEL
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
WOERDEN
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
HEERHUGOWAARD
dinsdag 24 september 2019, 19:00 - 20:15
LEEUWARDEN
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:45
WOERDEN
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:45
HEERHUGOWAARD
dinsdag 24 september 2019, 20:30 - 21:45
LEEUWARDEN
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
ALMELO
woensdag 25 september 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:45
ALMELO
woensdag 25 september 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 3 oktober 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 3 oktober 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
ARNHEM
dinsdag 8 oktober 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
dinsdag 8 oktober 2019, 20:30 - 21:45
ARNHEM
donderdag 17 oktober 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 17 oktober 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
woensdag 23 oktober 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 23 oktober 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 31 oktober 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 31 oktober 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
dinsdag 5 november 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
maandag 11 november 2019, 19:00 - 20:15
ZWYNDRECHT
donderdag 14 november 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 14 november 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
woensdag 20 november 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 20 november 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
donderdag 28 november 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 28 november 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
dinsdag 3 december 2019, 19:00 - 20:15
WERKENDAM
donderdag 5 december 2019, 10:00 - 11:15
ZWYNDRECHT
donderdag 12 december 2019, 19:00 - 20:15
DOETINCHEM
donderdag 12 december 2019, 20:30 - 21:45
DOETINCHEM
woensdag 18 december 2019, 19:00 - 20:15
BERGEN OP ZOOM
woensdag 18 december 2019, 20:30 - 21:45
BERGEN OP ZOOM
vrijdag 20 december 2019, 15:00 - 16:15
ARNHEM

Trainingsdetails

Aangeboden door:

NCOI Veiligheid
  • vanaf  125.00
  • Nederlands
  • 0 - 20 deelnemers